Новак
20pcs Сребро Брод Име Број Маса Место за Држачот За Свадба Партија Роденден Место Декорација

20pcs Сребро Брод Име Број Маса Место за Држачот За Свадба Партија Роденден Место Декорација

Достапност: Залиха
DEN 998.00
DEN 1247.52

com DHL 3-5 дена www.
Состојба : 100% Сосема нов
Големина на : 2. Ви благодариме!
.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.3 cm
Количина : 20pcs
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.
Тоа е одлично за свадби,тушеви,празници,било прослави и посебен ден. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www. Превозот 1). Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.

Параметрите на стоката

Повод:
Бренд Име:
DRtrade
Број На Модел На:
ништовни
Шема:
Архитектура
Материјал:
Метал
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Ние ќе наплатиме такса ако треба гравирање Ве молиме да ни порака за да ја прилагодите цена.Опис На Прои

1.Слики на овој гумени срце облик2.Додатоци на&бои на овој гумени срце облик3.Параметри Точка Име : гумени

Име на производ : Кафез Птици Покана картичка Материјал : Картон големина : 15*15cm боја : Како на сликата Пак

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7 Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувач

5% Друга Земја го Оценувате(точка пристигна) 0.Кина Пост Меѓународниот Воздушен Mail Време на Испорака Инфо

Ние само го продаде акрилик парче, не вклучувајќи какви било додатоци на накит : )Опис На Производот· Мат

Круг Хартија Confetti Ткиво Хартија Tassel Гарланд со 36inch Латекс Балони за Фестивал Предмети & Партија Реквизи

Карактеристики : Боја : Како на сликата(јасна,црвена,виолетова,сина,црна)Пакет : 2000pcs / set 4.5 ммМатеријал : А

GSCRAFTS 15cm*10 Yard Кристал Tulle Ролни Organza Чиста Газа Елемент Табела Тркач Ткиво Гајтанот Занает Партија Свадба

Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.5% Друга Земја го Оценувате(точка п

Безбедност и заштита на животната средина преку Европскиот и Американскиот тестирање, козметички одде

3) Ако вашата цел е подолу 2kg, Кина Пост Воздух Mail, Сингапур Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцел

1.Слики на овој гумени воздух ѕид2.Додатоци на&бои на овој гумени воздух ѕид3.Параметри Точка Име : гумени

Коноп кабелот / коноп twineВосокОбоена бојаКол : 1mm10m / пакет12 видови на бојаСе користи во ѓердан, пакувањеМ

Ако во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета да се користи и ние нема да издаде враќање на пар

состојба : 100% нов и висок квалитет .Материјал : вештачки кристалноНаправи вашата соба за романтична и до

10pcs Божиќ Симулација Бор Ореви Acorn Божиќ Дрво Божиќ Гарланд DIY Украс Додатоци Стоки Кабинет ДекорацијаГо

Нашиот главен производВе молиме посетете ја нашата над производ,можете да најдете нешто што ви се допаѓ

1 лист има 14 компјутери1 лист големина : беа 25,5*8cm14 tags има различни големинасамо продаде ознаки не се вклу

Детали : Големина(Dxšxv) : Прибл 8 х 8 х 0.3 цм / 3.15 x 3.15 x 0.12 инчен Пакет, Вклучувајќи : 10 x Дрвени Срцето Embellishments и

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука Ние вер

Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете над следниот линк да го најд

Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу

Материјал : burlapЗнаме Големина : прибл.13x17cm / 5.12x6.69inchКоличина : вклучува 12pcs знамиња.боја : како на сликаПак

Коноп кабелотВосокОбоена бојаКол : 1mm10m / пакет12 видови на бојаСе користи во ѓердан, пакувањеБоја : зелен

торба торба торба 6"x 10 Yards Чипка се Тркалаат Tulle се Тркалаат Чипка Tulle Ткаенина Табела Тркач Стол Sash Туту Tu

Опис На Производот· Materail : топола иверица;· Големина на : Прибл : 50mm ширина x 43mm висина x дебелина 3мм;2.0" шир

Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.Во с

Scroll