Новак
JIGU Оригинални лаптоп со Батерија ЗА SAMSUNG GALAXY TAB S 10.5 NOTE10.5 СМ-T805 СМ-T800 СМ-T801

JIGU Оригинални лаптоп со Батерија ЗА SAMSUNG GALAXY TAB S 10.5 NOTE10.5 СМ-T805 СМ-T800 СМ-T801

Достапност: Залиха
DEN 896.00
DEN 1066.08

Наплата ќе се организира преку оригиналниот метод на плаќање. И производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници и други додатоци обезбедени од страна на производителот.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Samsung
Батеријата Напон:
3.8 V
Број На Модел На:
СМ-T800 СМ-T801
Пакет:
Yes
Гаранција:
2 години гаранција
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Тип На Производ:
Оригинална Батерија

Подобро ви се допаѓа

Лаптоп Компатибилни Модели : Q430 R728 RV720 350 U2 B R467 RF510 350 V5 C R468 RF511 355 E5 C R470 RF512 355 V4 C R478 RF710 3430 E R466 RF411 550 P5 C R500 RF712 550

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Ние не сме одговорни за производи кои се оштетени поради лошото пакување, изобличени пакување, или изгу

127 3 ICR19 / 662 934 T2078 F AS10 D7 E AS10 D5 E AS10 D81 AS10 G31 Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модел

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Во враќање на производи за нас, клиентите мора да ги плати за враќање товар Пакети се врати кај нас со ад

Оригиналниот 14.8 V 49 Wh Лаптоп на Наполнетост на Батеријата Батеријата за Dell Inspiron 5323 13z Vostro 3360 088 JR6 0 V0 XTF 88 JR6

012Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За Acer за да се Стремат 2930 за да се

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Сите фотографии и информации во оваа продавница се за референца.Испорака : 1.Политика На Враќање : Објект

Сите фотографии и информации во оваа продавница се за референца Ние не наплата на превозот обвиненија...

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Сертификати.не правете краток надворешни контакти.Изберете точниот лаптоп адаптер ќе биде достапен.Не

Исто така можете да видите споредба слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму д

Информации за производотБатерија Тип : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Батеријата Напон : 7.3 VКапацит

N5 YH9 VV0 NF VVONF VJXMC 0 M7 T5 F 0 K8 HC 1 N9 C0 7 W6 K0 F49 WX NVWGM CXF66 WGCW6ЗА DELL Dell Latitude E5540 Dell Latitude E5440

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Лаптоп Компатибилни Модели : Q430 R728 RV720 350 U2 B R467 RF510 350 V5 C R468 RF511 355 E5 C R470 RF512 355 V4 C R478 RF710 3430 E R466 RF411 550 P5 C R500 RF712 550

Ако не го примиш предмет во време,ги споделите со насАко примите погрешни објект,ги споделите со наскак

ААPB9 NC6 B Лаптоп со Батерија за SAMSUNG R428 R429 R430 R467 R468 R528 R560 ААPB9 NC6 W ААPB9 MC6 W ААPL9 NC6 BСо цел да го дознаете типот ш

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Scroll