Новак
кружни Проводници сигнал на пренос Бакар позлатени контакт Приклучоците за Батеријата заштита одбор Shrapnel 1 2 3 4 5 6 7 А.

кружни Проводници сигнал на пренос Бакар позлатени контакт Приклучоците за Батеријата заштита одбор Shrapnel 1 2 3 4 5 6 7 А.

Достапност: Залиха
DEN 1286.00
DEN 1286.40

материјал : бакар позлатени дебелина : 0.025 um одберете: 1.3x0.5mm =дијаметар*висина 1.3x0.5mm
1.5x0.5mm =дијаметар*висина 1.5x0.5mm
2.0x0.5mm =дијаметар*висина 2.0x0.5mm
2.0x1.0mm =дијаметар*висина 2.0x1.0mm
2.6x0.6mm =дијаметар*висина 2.6x0.6mm
2.6x0.8мм =дијаметар*висина 2.6x0.8мм
3.0x0.6mm =дијаметар*висина 3.0x0.6mm
3.0x1.0mm =дијаметар*висина 3.0x1.0mm
4.0x0.3мм =дијаметар*висина 4.0x0.3мм
4.0x0.8мм =дијаметар*висина 4.0x0.8мм
4.0x1.0mm =дијаметар*висина 4.0x1.0mm
6.0x0.6mm =дијаметар*висина 6.0x0.6mm
6.0x1.0mm =дијаметар*висина 6.0x1.0mm Ние сме фабриката. Секоја големина може да се сопствени направени.

Параметрите на стоката

боја:
1.3x0.5mm, 1.5x0.5mm, 2.0x0.5mm, 2.0x1.0mm, 2.6x0.6mm, 2.6x0.8мм, 3.0x0.6mm, 3.0x1.0mm, 4.0x0.3мм, 4.0x0.8мм, 4.0x1.0mm, 6.0x0.6mm, 6.0x1.0mm
Број На Модел На:
Конектори
Бренд Име:
Tangda

Подобро ви се допаѓа

Опис : 5 X 3 начин женски конектор за домување и вметнете 15 X Силиконската гума кабел печати 15 X женски терм

Карактеристики Може брзо да се поврзете снабдувањето со електрична енергија, заштеда на трудот, без зав

Бесплатен Превозот Авијација Приклучок Конектор ГPWCNS1(MS3106 B2223 S) ГPWCNS2 / S3 / S4 / S5 за Мицубиши ГJ2 Серво МоторР

Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.Ве молиме двојно проверете ја

1 PC Нови RPSMA Машки Plug Право Агол (женски pin) Switch SMB Женски Десен Агол Конектор RG178 коаксијален Кабел 15 CM 6" Ад

DIY Месинг никел позлатен+PA 4mm банана приклучок superposition 4mm брз Приклучок / штекер CATIII 600 V / MAX 32 A

Комплет слика покажува : Програмирање може да се Читање и Пишување Сериски Број, Модел, Регион, Wlan, Bluetooth,

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 DC моќност џек полнење конектор за (Внесете кол

Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на праткатаметод Ве моли

Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5

Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место Негативни повратни ин

4469 Crimp Конектори За Цврсти и Заробени Cat5 Кабел RJ45 ,8 P8 C, 100 Парчиња Crimp КонекториЗа Цврсти и Заробени КабелC

3 G HUAWEI модем кабел CRC9 Десен Агол да се RP TNC женски џек pigtail RG178 трговија на Големо 15 CM 6" АдаптерОпис : 100% сос

Кабел должина : околу 16.5 cmКоличина : 8 Парови (16 Парчиња)Спецификации : Не треба напојувањеПренос на далеч

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни

Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред

Scroll