Новак
YINTAL Безбедност Жилет База двострано Класичен Жилет База Бричење Додатоци 1 компјутер (Само База нема жилет) #PJ012

YINTAL Безбедност Жилет База двострано Класичен Жилет База Бричење Додатоци 1 компјутер (Само База нема жилет) PJ012

Достапност: Залиха
DEN 221.00
DEN 240.00

информација за производот : Материјал : Цинк легура + ЈП Големина : 30.09 * 28.73 mm Тежина : 35g Модел : PJ012 Забелешка : ве Молиме забележете дека големината е погодна за вашиот жилет пред да го купат. Ние препорачуваме BAILI совршен за употреба. пакување листа : 1 x жилет база(Withou жилет)

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Жилет
Големина:
30.09*28.73 mm
Број На Модел На:
PJ012
Пол:
Машки
is_customized:
Yes
Употреба:
Лице,Тело
Материјал:
Цинк легура + PE
Бренд Име:
YINTAL

Подобро ви се допаѓа

Цел над $199 ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL / Федекс или Други меѓународни изразат Фаб

Компатибилен со HQ64 HQ54 HQ6070 HQ6073 HQ5705 PT710 edc Овие универзални жилети се компатибилна со следниве хлапак : HQ64 HQ

.Безбедна Употреба Жилет Лице & Тело Отстранување на Влакна Безболно IPL Дома Пулсова Светло за Мажи&Жени

80pcs / многу Восок Ленти За депилација Depilatory Nonwoven Епилатор Восок Лента Хартиена Ролна Шанса Здравје Убави

Карактеристики1.Бричење на брадата со 2 страни,повеќе поостри,го прави бричење повеќе convinient и удобно;2.Ед

Тука е shiping време од Кина, Воздухот Пост (Забелешка : на ден meas работен ден) shiping За Условите : 1 или, можете

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,Ние

батерија тип Лице underarm Тело Епилатор убавината на Жените електрични отстранување на влакна уред

1 Pc Човек Жилет за Бричење Стојат Носителот Алуминиум Легура Безбедност Жилет База на Жилет за Бричење Д

1pcs Замена Жилет Сечилото Главата за Philips HQ2 Жилет Хлапак Главата Машина за Philips HQ2 HQ26 HQ282 HQ283 HS655 HS660 HS555Опис

(Ве молиме следете ги нашите инструкции за употреба)Како да се epilate : 1.IPL Пулсот се делува на кожата и прои

Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

Мажите Електрични Хлапак Cordless Батерија Перат Подвижна 3 Глави жилет избричат сечилото брада moustache триме

Универзална замена за RQ10 RQ11 RQ12 RQ32 бричење единица / главата во собата, компатибилен со 1000 1100 1200 320 серија

Опис : Карактеристики : 1 100% сосема нов и добар квалитет.2 Совршена замена за вашиот оштетен хлапак глават

Во врска со производот Оваа Четка рачка е Смола + нерѓосувачки челик, сите четка дрво боја и текстура мал

628 Мрежа Хлапак Жилет Замена Секачи Фолија за Браун 3732 3733 3734 3770 3775 5629 5632 5634 5635 3305 3310 3315 3600 3610 Опис : Состојб

Врвен Квалитет 5 S 628 614 Хлапак Главата Машина За БРАУН 3000 3773 3770 3105 3305 3310 3600 M60 M90 550 350 370 3105 5628 P10 P40 P60Компатиб

Scroll