Новак
ES9018 декодер I2S директни диск аудио плеер модул, со 2W, dual излез, ПА аудио декодирање

ES9018 декодер I2S директни диск аудио плеер модул, со 2W, dual излез, ПА аудио декодирање

Достапност: Залиха
DEN 1183.68


опишете
Апликацијата сценарија
Фактурата листа
Посебно објаснување
Совети за купување :
[1] : пакување и големина, видете слики или инструкции, нашите бебето се во вистинската големина на филм снимање; ве молиме да купат клиенти потврди првиот, така што нема да предизвика непотребни загуби.
[2] : ако купување на електростатско чувствителни компоненти, ве молиме да ја прими стоката по внимателно испитување, продажба на нашето бебе постојано ја потврди добрата испорака.
[3] : услуга за клиентите не е онлајн, можете исто така да се земе директен шут, што ќе биде прв пат да се процесира вашата нарачка.
Ви благодариме за доаѓање. Имајте пријатен ден!

Параметрите на стоката

Вид:
Внатрешна
Бренд Име:
KEFU
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
.

Подобро ви се допаѓа

Производи Состојба : новаТип : БезжичнитеВид : Внатрешна90 дена гаранцијаКартичката се тестирани и се Во

Опис На ПроизводотComfast СПWU815 Слободни Возачот Мини Безжичен Wifi Адаптер 150mbps Wifi приемник 802.11 n usb, Lan адапте

Модел : 17265 NGWWi Gig (802.11 ad) & Wifi(802.11 ac / agn)Поддршка : Bluetooth 4.0надградба : 867 MСтандард : 802.11 agn / acКомпатибилен со : з

Карактеристики : Мини преносни USB 2.0 дизајн.Овој пренослив мини безжичен USB адаптер ви овозможува да повр

Карактеристики : Мини преносни USB 2.0 дизајн.Овој пренослив мини безжичен USB адаптер ви овозможува да повр

Состојба : НОВА100 дена гаранцијаСекоја Безжична Картичка е тестиран пред превозот и 100% работи2.4 ghz 5ghzПол

Индустриски квалитет, потребата за индустриски тестирање на животната срединаШест : МОЖЕ да baud rate автом

9 во НОВИ и проверени добро100 дена гаранцијаСекоја Безжична Картичка е тестиран пред превозот и 100% работ

ЗабелешкиПродажба на овој производ не содржи моќ и антена, ако на корисниците треба да се купи тоа на св

Кога МОЖЕ да автобус е на голема количина на податоци, лошата изведба на USBCAN е многу лесно да се појави и

Опис : Brand Name : Инте Дел Број FRU# : 04 X6077 SW10 A11513 Модел : 3160ngw Тип : 802.11 AC Wi Fi + Bluetooth 4.0 biosот : Specal издание NGFF (V2 М 2) И

Состојба : НОВА100 дена гаранцијаСекоја Безжична Картичка е тестиран пред превозот и 100% работи150 MbpsПолов

Отклучен Huawei E3272 S210 Cat4 4 G LTE ФЛОПИ / TDD 150 Mbps USB Стик Dongle Безжичен МодемMoible ШирокопојасенОписКарактеристики

Производи Состојба : новаТип : БезжичнитеВид : Внатрешна90 дена гаранцијаКартичката се тестирани и се Во

Контакт We Chat безбедност watchdogsmart безбедностДомаќин + две magnetometer сензорОтворена забава We Chat интелигентни

Scroll