Новак
JIGU Оригинални лаптоп Батеријата ИО-BT810ABE ЗА SAMSUNG Galaxy Tab S2 9.7 LTE-A

JIGU Оригинални лаптоп Батеријата ИО-BT810ABE ЗА SAMSUNG Galaxy Tab S2 9.7 LTE-A

Достапност: Залиха
DEN 935.00
DEN 1112.64


Тоа не е можно, не сите. Ние го задржуваме правото да ја наполните 25% restocking надоместокот за НЕ-НЕИСПРАВНИ се враќа. Само враќање товар за неточни предмети доставени до клиентите ќе биде платен од страна на нас. И производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници и други додатоци обезбедени од страна на производителот. Ние мора да ги прими сите оригинални производи со цел да се процесира вашето враќање или размена. Производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници, празно гаранција картички, и други додатоци обезбедени од страна на производителот. Не се користи не-стандардните кратенки. Место на спакуван производ во заштитен надворешниот кутија. На restocking такса може да се полни, во зависност од состојбата на врати стока. Ако не сте задоволни со нашата производот(ите) ве молиме контактирајте со нас за да се добие RMA Број во рок од 15 (петнаесет) дена од купувањето. Пакети се врати кај нас со адреса грешки често се направат дополнителни врати превозот надомест (обвинет од страна на курир), кои ќе бидат одземени од наплата на откажана цел. Ние не сме одговорни за било која ставка испратени до нас, тоа не е нашиот производ. Превозот надомест нема да бидат вратени. Наплата ќе се организира преку оригиналниот метод на плаќање. Политика На Враќање 1.
ЗА Samsung ИО-BT810 ABE лаптоп батерии може да го замени следните дел број : ЗА SAMSUNG ИО-BT810 ABE ИО-BT810 ABE лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА SAMSUNG ЗА Galaxy Tab S2 9.
Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !
Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Samsung
Батеријата Напон:
3.85 V
Број На Модел На:
ЗА Galaxy Tab S2 9.7 LTE-A
Пакет:
Yes
Гаранција:
2 години гаранција
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Тип На Производ:
Оригинална Батерија

Подобро ви се допаѓа

012Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За Acer за да се Стремат 2930 за да се

Сертификати.не правете краток надворешни контакти.Изберете точниот лаптоп адаптер ќе биде достапен.Не

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Лаптоп Компатибилни Модели : Q430 R728 RV720 350 U2 B R467 RF510 350 V5 C R468 RF511 355 E5 C R470 RF512 355 V4 C R478 RF710 3430 E R466 RF411 550 P5 C R500 RF712 550

Сите фотографии и информации во оваа продавница се за референца Ние не наплата на превозот обвиненија...

Сите фотографии и информации во оваа продавница се за референца.Испорака : 1.Политика На Враќање : Објект

ААPB9 NC6 B Лаптоп со Батерија за SAMSUNG R428 R429 R430 R467 R468 R528 R560 ААPB9 NC6 W ААPB9 MC6 W ААPL9 NC6 BСо цел да го дознаете типот ш

068 BTPAS4520 G LC.025 AS07 A31 AS07 A32 AS07 A41 AS07 A42 AS07 A51 AS07 A52 AS07 A71 AS07 A72 AS09 A61 AS09 A71 БТ.012Овој Лаптоп Батеријата е исто така ко

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Лаптоп Компатибилни Модели : Q430 R728 RV720 350 U2 B R467 RF510 350 V5 C R468 RF511 355 E5 C R470 RF512 355 V4 C R478 RF710 3430 E R466 RF411 550 P5 C R500 RF712 550

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

Оригиналниот 14.8 V 49 Wh Лаптоп на Наполнетост на Батеријата Батеријата за Dell Inspiron 5323 13z Vostro 3360 088 JR6 0 V0 XTF 88 JR6

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

127 3 ICR19 / 662 934 T2078 F AS10 D7 E AS10 D5 E AS10 D81 AS10 G31 Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модел

Ве молиме да се осигурате дека вратени предмети се оние кои ќе купи од нас Ние не сме одговорни за било к

и ние и ветуваме дека стоката ќе биде пристигна на време Фотографиите се за referenceonly, и сите производи ќе

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Исто така можете да видите споредба слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму д

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Ако не го примиш предмет во време,ги споделите со насАко примите погрешни објект,ги споделите со наскак

Лаптоп Компатибилни Модели : Q430 R728 RV720 350 U2 B R467 RF510 350 V5 C R468 RF511 355 E5 C R470 RF512 355 V4 C R478 RF710 3430 E R466 RF411 550 P5 C R500 RF712 550

Добредојдовте на нашата Продавница, вашиот лаптоп компјутери Моќ Решение Посакуваме среќен Ешопинг ис

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Ако сè уште не се сигурни, ве молиме испратете ни порака.Користете "ctrl + F" за да пребарувате за една стран

Scroll