Новак
5 Групи Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За ФОЛКСВАГЕН Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сензор Одговара на Ford

5 Групи Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За ФОЛКСВАГЕН Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сензор

Достапност: Залиха
DEN 719.52

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сензор Одговара на Ford Секој сет вклучуваат женски со игли и гумени печати. Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избере и купување. Исто така можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете поевтини цени!

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
DJ7052-1.5-21
Бренд Име:
GIEXCEED
Примена:
Автомобилската
Пол:
Женски
Број На Модел На:
1 928 405 138 / 1928405138

Подобро ви се допаѓа

Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа...

Бесплатен Превозот Авијација Приклучок Конектор ГPWCNS1(MS3106 B2223 S) ГPWCNS2 / S3 / S4 / S5 за Мицубиши ГJ2 Серво МоторР

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.Ве молиме двојно проверете ја

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

1 PC Нови RPSMA Машки Plug Право Агол (женски pin) Switch SMB Женски Десен Агол Конектор RG178 коаксијален Кабел 15 CM 6" Ад

Ако не го добиете вашиот парцела во 30days Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден чове

Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отво

ПАКУВАЊЕ ЗА 1000 PCS Микро USB AB тип socket женски USB 2.0 приклучок 5pin директни plugin TYPE1 : ИСКРИВАТ УСТАТА TYPE2 : РАМНИ

3pins Авијација plug XS123 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Карактеристики Може брзо да се поврзете снабдувањето со електрична енергија, заштеда на трудот, без зав

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

материјал : бакар позлатени дебелина : 0.025 um одберете: 1.3x0.5mm =дијаметар*висина 1.3x0.5mm1.5x0.5mm =дијаметар*ви

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs Класици DIY заварени тип 4mm банана приклучок,

100x Бесплатен Превозот DC Моќност Женски Plug Џек Адаптер Приклучок за видео надзор 2.1 x 5.5 ммОпис : системи з

Бесплатен превозот 3 Pair=6 Pcs GX16 GX169 9 P 9 Pin 16mm Машки&Женски Жица Панел Конектор приклучок Кружни Авијација К

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 M DC моќност џек со завртка полнење конектор за

Кабел должина : околу 16.5 cmКоличина : 8 Парови (16 Парчиња)Спецификации : Не треба напојувањеПренос на далеч

6pins Авијација plug XS126 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 DC моќност џек полнење конектор за (Внесете кол

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на праткатаметод Ве моли

Материјал повеќе : PA66Странски Модел : DJF70317221Боја : црнаМинимален Пакет : 200 компјутериНад цената не содрж

5pcs / многу ,слободни лемење 10мм 4pin L форма PCB Одбор Конектор за 5050 RGB LED Лента L Форма RGB LED КонекторLed лента 505

Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5

Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред

Scroll