Новак
АТЛ D4k Згусне висока густина собираат автомобил покритие,дожд доказ снег одбрана ,прашина доказ и град доказ Peu geot208 308 3008 408 508

АТЛ D4k Згусне висока густина собираат автомобил покритие,дожд доказ снег одбрана ,прашина доказ и град доказ Peu geot208 308

Достапност: Залиха
DEN 3416.00
DEN 3595.20

Ние се нема враќање ВРАЌАЊЕ И ПРОМЕНА Не е она што го сакате? Промена на умот? НЕМА ПРОБЛЕМ. Прашина доказ
Една од суштинските барања за отворен поклопец е да се заштити вашиот автомобил од нечистотија и прашина загадувачки надворешноста paintwork. Ремени за да се обезбеди
Покритие без соодветна ремени може да се движи во правец и како резултат на тоа, chafe вашиот paintwork. Оној што ќе го издржат тешките отворено временските услови за долго без понижувачки. Секој објект е загарантирана да ги надмине вашите очекувања. КУПУВАЧОТ ФАЛАТ ве Молиме да дадете 5 ѕвезда ако сте задоволни со нашите производи и услуги
. За да го спречите ова, погледнете за покритие дека има ремени кои прашка под возилото (во најмалку две места) да се безбедно на спојката на поклопецот во место. Ние ќе бидеме разумни за да се избегне тарифи. За да се обезбеди добар прашина заштита својства, изберете дише поклопецот на multilayer изградба. ОБИЧАЈ ДОЛЖНОСТ цена на Производот вклучува цената на производот и превозот на трошоците и би било дестинација обичај должност. Лесно нега
Ова е, исто така, друга важна функција да се разгледа кога станува збор за автомобил заштита. Ќе треба маска направена од материјал кој е лесно да се грижи за (може да биде лесно да се мијат во машина за перење
ЗА НАС (Пекинг време : 8 : 00-20 : 30; НИ time15 : 00-4 : 30 PDT; Австралија time : 10 : 00-21 : 30 AEST; Британско време : 1 : 00-12 : 30 BST). Ќе најдете дека квалитетот покрие ќе имаат многу подобра гаранција во споредба со евтини еден.
Ткаенина нивото на контраст (D6-D2)
Собираат дебелина на контраст(D6>.АТЛ D4 K ЗГУСНЕ АВТОМОБИЛ ОПФАЌА Висок Квалитет Дожд Снег Град Доказ Автомобил-Осигурување
ВНИМАНИЕ : ве Молиме забелешка на вашиот автомобил модел кога цел . Овие зраци може да го оштети вашиот возење (гумени печати може да се исуши, и гуми може да загине).

Параметрите на стоката

Големина:
Peugeot208, Peugeot308, 408, 508, 3008, other size
Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Објектот Ширина:
1.75m
Објектот Должина:
4.7m
Објектот Тежина:
2.7kg
Година:
Peugeot Citroen 208 308 3008 408 508
Специјални Функции:
дожд доказ снег одбрана ,прашина доказ град доказ
Објектот Висина:
1.5m
Материјал Тип:
PEVA со cottom

Подобро ви се допаѓа

Функција : Се Вклопи / За Peugeot 307 Hatchback 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаран

1.Додај Во Кошничката 2 ПОГОЛЕМИ Заштеди Во СтанИме на производ : Автомобил Покритие; Боја : Сребро Тон; Ма

Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере Ние искрено се надеваме дека ќе може да

Функција : Се Вклопи / За Ауди S5 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција

СОВЕТИ : 1,кажи ми што е на вашиот автомобил модел 2,автомобил покритие може да се одразат сончева светлин

Заштита од heary снег Имаме автомобил покритие за над 1000 модели на автомобили, ако сакате автомобил покри

ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ШОПИНГ ОД НАС ПРАТКАТА Кога ќе нарачате , ве Молиме изберете превозот метод и да плата

Сит се вклопуваат еластична полите го опкружува целото возило Се задржи автомобил кулер внатре намалу

Функција : 190 T полиестер материјал : Лесни, меки, водоотпорен и издржливи Висока густина ткаенина...

Функција : Се Вклопи / За Алфа Ромео 166 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гара

За внатрешна или надворешна употреба, овој автомобил покритие одговара на вашиот стандард за заштита н

СОВЕТИ : 1,кажи ми што е на вашиот автомобил модел 2,автомобил покритие може да се одразат сончева светлин

Автомобил покритие е мултифункција и Пренослив дизајн,тоа е со предупредување рефлексивни лента,windproof

СОВЕТИ : 1,кажи ми што е на вашиот автомобил модел 2,автомобил покритие може да се одразат сончева светлин

Големина : 13" / 14" / 15" / 16" / 17" (Инч) Одличен дизајн со еластична Водоотпорен, dustproof, и антикорозија за заш

Функција : Се Вклопи / За Mini Countryman 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранциј

Автомобил покритие е пренослив дизајн,иако тоа се состои од два слоеви на платно,тоа е многу светлина (1..

Функција : Функција : Водоотпорен,УВ Анти,Прашина Доказ,Лесно се Чисти,Сите Временски услови се Погодни

Автомобил покритие е мултифункција и Пренослив дизајн,тоа е со предупредување рефлексивни лента,windproof

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

СОВЕТИ : 1,кажи ми што е на вашиот автомобил модел 2,автомобил покритие може да се одразат сончева светлин

Совети : Нашата Покрива Само Одговара За Стандард Велосипед, Не Вклучувајќи Страна Кутија, Багаж Кутија

Обичај посебен автомобил покритие за Toyota Priusдетали за производот :

SUV L Водоотпорен Dustproof Автомобил опфаќа за "Рено" Koleos Mazda М5 Lifan x60 Хонда CRV XRV Vezel Додатоци За Peugeot 2008Водоотпо

Руската клиентите би можеле да избор избави од руски Шпанија , португалија ,франција ,германија, италија

Автомобил покритие е мултифункција и Пренослив дизајн,тоа е со предупредување рефлексивни лента,windproof

Извести : Ние нудиме висок квалитет на производот , И ова е трговија на големо цена за вас , Ако ви треба п

Се вклопуваат Во Отворено сончање Топлина Заштита Dustproof АнтиУВ Отпорно на Гребење за "Шкода" Fabia Octavia Врв

Функција : Се Вклопи / За Citroen CTriomphe 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранци

Функција : Се Вклопи / За Nissan Murano 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција

Scroll