Новак
14inch Реално Губење на Косата Кукла Главата Козметологијата Фризерски Кукли Главата Пракса Обука Манекен Глава

14inch Реално Губење на Косата Кукла Главата Козметологијата Фризерски Кукли Главата Пракса Обука Манекен Глава

Достапност: Залиха
DEN 1930.00
DEN 2643.36

Ние разбираме дека повремено проблеми се јавуваат.
Мултифункционален : Погоден за козметологијата ученици или секој да стр ractise hairdress, пеглање ,сечење ,перење,кондиционирање и сл Денешно време, се повеќе и повеќе луѓе се случува за совршен, единствена, и прекрасен на нивниот изглед.Изберете нас, ги собереш доверба!
Превозот и Испорака 1) Повеќето од вашите парцели ќе биде бесплатен превозот од Кина пост или Сингапур Пост ако тежина подолу 2kgs, Должина подолу 60см.
Коса должина околу 14inch
Губење на материјал : 100% човечка коса
Пакување се вклучени : 1pc Манекен главата Со коса
Одличен подарок : Совршен подарок за сите кои сакаат да си играат со кукли практикување стилови на косата. Внимание : Враќање поштарина ние не се одговорни; Кога се врати ве молиме бидете сигурни дека објектот е оригинален, како што испраќа, и тоа нема да влијае на вториот продажба. 2) Пред да се врати објектот назад, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Може да се користи од страна на фризер, коса стилист, бербер и козметологијата ученици.Ние сме специјализирани за производство на сите видови на висок квалитет на обуката на директорите. Па секој cosmetologist се обидуваат најдобро да се дизајнира нов стил да се исполнат потреби на клиентите. Ние сме посветени услуги на клиентите тим дека ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо. 2) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со Даноци Бесплатно или Пониски давачки при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со ниска ЦАРИНЕЊЕ вредност; ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Позитивни повратните информации се многу ценета и ќе бидат беше возвратено. Така фризери од дома и во странство може да се стави 100% ум тука причина, ние ќе ви даде најдобар квалитет и најниски цени на производите.

Параметрите на стоката

Манекен Тип:
глава
Големина:
Hair length around 14inch
Пластични Тип:
ПВЦ
Пол:
Жените
Број На Модел На:
548714943428-т
Функција:
Со Перика
Стил:
Седи
Материјал:
Пластични
Погоден за:
дува, сечење и пеглање,вежбајте hairdress итн
Материјал:
100% ЧОВЕЧКА КОСА

Подобро ви се допаѓа

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Кукла е екстремитети може да активност, можат да се

Опис55cm Раѓа Бебе Кукла Lifelike Симулација Кукла Бебиња Играчки Девојка Принцеза Brinquedos Играчки Chrismas Прису

1set=рака кукла+figer кукла=$ 3.9Во мојата продавница ,има многу видови може да се избере .Ова е нашиот навистин

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

добредојдовте во мојата продавница Ова е Blythe кукла е скалпот, вкупно 5 бои на располагање Како многу сли

10pcs / set Дрво руската Гнездење Кукли Креативни Божиќ Подароци Девојки Играчки Традиционалните Matryoshka Кук

22" Винил Раѓа Бебе Кукла Девојки Големи Очи Кукли Lifelike Силикони рачно изработени Бебе Кукла Деца Партне

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.ПО ПРОДАЖБА Н

25cm со Полно тело, силикони раѓа бебе кукли играчка новородените бебиња роденденски подарок спиење игра

Напомена : шминка е чисто рака подготвени од страна на професионални bjd шминка уметници ,ве молиме да не

23 Инчен Девојка Играчки Реални Бебе Кукла Раѓа Девојки Кукли Бебе Целосна Силикони Винил Новородените

27cm со Полно тело, силикони раѓа бебе кукли играчка новородените бебиња роденденски подарок спиење игра

Силикони во континуитет повторно се Раѓа Бебиња Кукли Реални Хоби рачно изработени Бебе Жива Кукла за Д

Ние ќе се справи со случајот според условите и ви одговори што е можно поскоро Испорака : 1) Размената е п

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката На сликите кои се прикажани не се висти

22inch Мека Раѓа Бебе Кукла Жив Lifelike Силикони Винил Новороденче Bebe Раѓа Кукла Деца Роденден Нова Година По

ОписБебе Меки Силиконски Новороденче Кукли Бебе Играчки Рачно Изработени Симулација Кукли Рано Образ

добредојдовте во мојата продавница Кукли : Blyth гол кукли (не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци)

Бренд новиMearsurement : approx30cm за кадифен,Количина : 1 КОМПЈУТЕРНаправени од високоодделение мека кадифен Сит

22"55cm Бебе Кукла Bonecas Bebe Раѓа Силикони Gilr Мека Тело Lifelike Симулација Спиење Кукли Играчка BrinquedoГолемина : 22i

Ако не можете да се исходот веднаш по ред блиски, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повтор

Тен на кожата имаат жица линија ,тоа не може да се избегне .тоа е нормално , ако умот ве молиме не цел тен н

Мала заграда : ket : Коса Должина : Околу 60смБоја На Коса : ЗлатнаГубење на Материјал : 95% природна коса +5% вл

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Ако не сте добиле вашата пратка в

Scroll