Новак
4XLot Мини Големина на Ласерската Светлина RG Два Боја Зрак Фаза Осветлување Партија КТВ Диско DJ Светла 150MW Професионални Фаза Ласерски Опрема

4XLot Мини Големина на Ласерската Светлина RG Два Боја Зрак Фаза Осветлување Партија КТВ Диско DJ Светла 150MW Професионални

Достапност: Залиха
DEN 6768.00


4 XLot Мини Големина на Ласерската Светлина RG Два Боја Зрак Фаза Осветлување Партија КТВ Диско DJ Светла 150 MW Професионални Фаза Ласерски Опрема , фабрика цена, со висок квалитет, 1 година гаранција, испрати страна на курирската служба DHL, ТНТ, UPS-от, FEDEX и други превозот начини слободно во рок од 5 дена.
Спецификација за производ : Црвено : 100mw Зелена : 50mw Материјал : Алуминиум легура на Текст Volatge : AC100-240 V,50-60 Hz Моќ : 3 W Животен Век : 100,000 часа LED Агол : 25 степен Контрола на Владата : Авто Тежина : 1.2 KG Големина на : 21*19*7.5 cm Применливи за диско сала, КТВ, Клубови, Семејството партија, ноќни клубови, вршење места итн
Место на Потекло : Кина
Сертификат : CE&Ro HS
Пакет : Картон или Лет случај
Превозот, вклучувајќи ги на секоја светлина : 1pcs RG ДВА Боја Ласерската Светлина 1pcs моќ кабел 1pc Упатство
Почитувани клиенти, ние се уште се продаваат МА серија конзоли кои 100% копирање на оригиналниот освен логото. Така добредојдени да истрага ако имате потреба од нив. Не се купи на сиромашните и оние од другите, без каква било гаранција за квалитет. Види подолу најновите повратни информации од корисниците на лошо команда крило по спор. со нашата. Ве молиме веруваме дека се твоите најдобри cooperator.
Ако некои производи може да не се пренесат, вашата земја или имаат висока товарни проблем, pls контактирајте со продавачот директно да се активни решение, бидејќи ние во собата според Aliexpress стандард товарни модул, можеби постои некоја грешка, за некои посебни земји, pls белешка и да ги разбере. Ви благодариме.

Параметрите на стоката

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
минимум
Напон:
90-240V
Број На Модел На:
P181
Повод:
Домашна Забава
Стил:
Мини
моќност:
3W
Име на производ:
Мини Големина Ласерски Светла
Црвена:
100mW
Зелена:
50mw
Текст Volatge:
Глобална напојување за AC100-240v,50-60Hz
моќност:
3W
Животен век:
100,000 часа
led агол:
25 степен
Материјал:
Алуминиум Легура
Гаранција:
1 година
Контрола на владата:
Авто

Подобро ви се допаѓа

2 парчиња / многу 400w Led Чад Генератор за Пушење Про DJ Мини Машина за МаглаМоќност : 400wНапон : AC110 V, 220250 v 50 / 60

Карактеристики : Контрола на гласот и авто модел.Со изградиво вентилатор за ладење.Стабилен и сигурен, к

на saftety вентил ќе се отвори и истекување на гас за надвор поврзете го кабелот, и притиснете ја далечински

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е ажурирана Ние ќе им помогне на вас како е можно п

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Вие се согласувате да г

Kitosun 4inch 10 CM Круг LED Светло База 3 AA Батерија Управувана 9pcs Бела LED Светла Под Вазни Централен LED Брег За Сва

Кориснички LED Кол Дизајн Сите наши трговци знаат производи добро,ние може да ви обезбеди добра истрага у

Ние сме eagering да го добиете вашиот 5 ѕвезди повратни информации, тоа е многу, многу важно за нас Доколку пр

Со функцијата за зумирање Голема вграден осветлување покажува под Господар / Роб на режимот на Сина LCD д

Спецификација за производ : Напон : AC90 V250 V ,5060 HzМакс потрошувачка на енергија : 320 WLed количина : 24pcs12w Висок

Повратни информацииВе молиме да ни даде 5 ѕвезди за добра соработка, ви благодарам многу! Ние се одржи на

Спецификација за производ : 90 W LED Движи Главата Светлина, Xоска Rotatable 540 степен,Yоската Rotatable 270 степен Рота

Црвени, Сини LED Диско Светлина Фаза Осветлување Ефект Од 18 Модели Клуб Бар DJ Ласер За Диско Мини Ласерски

Ласерски моќ : 9pcs Зелена 80mw / 532nm Ласерски во боја : зелена Оценет напон : 160 W Stepper мотор : 2 stepper мотори Демон

◆Контрола на Владата Работи на владата:авторок ,господарроб ,звук на активен ,dmx512 DMX контрола Канал :4 C

Се обезбеди целосна постпродажба на услуги, вклучувајќи инсталација, технички водич и trainning.

Scroll