Новак
Qiseyuncai Нордиските пост модерна Зголеми златна Ресторан лустерот оригиналност едноставна личност железо една глава 3 главата Лустерот

Qiseyuncai Нордиските пост модерна Зголеми златна Ресторан лустерот оригиналност едноставна личност железо една глава 3 главата

Достапност: Залиха
DEN 2544.00


Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
qiseyuncai
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Абажур Боја:
Црна
Број На Модел На:
qsyc1047
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и / или злоупо

Бебе Опис : 15 cm потоне Тифани лустерот лустерот лустерот бар Jane Eyre Боја едноставен, концизен стил, мекит

Бебе Опис : светилка големина : W = 110 CM H = 38 CM D = 45СМ Сенка Материјал : обоено стакло извор на Светлина : 25 W за

Бебе Опис : Кодот на Производот : BSC44098 S светилка големина : W = 1200 MM H = 360 MM D = 450 ММ Сенка Материјал : обоено с

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Тип : Модерна прстен pendant светлинаПримена : Бар, дневна соба, трпезаријаМатеријал : Алуминиумски +Акрилик

Нордиските Минимализам Алуминиум Црна / Бела Прилагодливи Виси Модерна Pendant Светла За Јадење Во Кујна С

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Боја на pendant светлина п

Spec Креативни Стакло Меур Pendant Светилка Димензии 19.7"D X 23.6"H Материјал(s) Метал + Стакло Светилка Тип E27 Свети

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

СпецификацииНа Spillray Медиум Pendant LlightsСо малку подолго тело од G Pendant, А Светлината Spillray М Pendant претставува

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Да драги мои клиентите.Опис : (1) големина :

Новиот Модерен Бесплатен Превозот Ратан Pendant Светлина Студија трпезарија Pendant светилка Југоисточна Ази

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Само негативно или неутрално повратни информации нема да го реши проблемот.Се надевам дека ќе може да г

Scroll