Новак
ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред се За SUZUKI GSXR 750 94-99 1000 01-02 TL 1000 98-03 GSXR 1100 93-98 ГШ 1200 2001

ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред се За SUZUKI GSXR 750 94-99 1000 01-02 TL 1000 98-03 GSXR 1100 93-98 ГШ 1200 2001

Достапност: Залиха
DEN 1702.00
DEN 2299.20


Параметрите на стоката

Објектот Тежина:
0.46kg
Материјал Тип:
КЕРАМИЧКИ & МЕТАЛ
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
8cm
Специјални Функции:
диск кочница подлога
Објектот Должина:
15cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
18cm

Подобро ви се допаѓа

* Целосно Азбест Слободни.* Повисока отпорност на Топлина стабилност Овие трошоци се на купувачот одгов

Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било пов

Ако планирате да ни даде неутрален / негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик Висо

Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информаци

Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни email директно , сите п

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Купувачите можат да бараат целосна нап

Карактеристики : Направени Од Високо Квалитетна Палка АлуминиумСтандард Широк Лост Ножот Со Измазнети

Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било пов

Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било пов

Вашето задоволство е секогаш наш БР.КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИ НА ОВИЕ НАКЛАДКИТЕ : · Јаглерод органск

Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.КАРАКТЕРИСТИКИ : Резервни 100% НовиБ

ЗАХОНДАCB 500 V / W / SW / X / SX / Y / SY / 2 / S2(19972003)NX 500 V / W / X Dominator(19971999)FX 650 X / Y Енергија(19992003)NX 650 V / W / X Dominator(19972002)SLR 650 V /

Карактеристики : Направени Од Високо Квалитетна Палка АлуминиумСтандард Широк Лост Ножот Со Измазнети

Тие се обезбеди подолг животен век отколку оригиналната влошки заедно со голема кочница ефект и речиси

Мотоцикл Задните накладките Состојба : Резервни 100% Нов Материјал : Метал Позиција : Задната Функција : Ов

• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Опис : * Полу

НИ 3.5 / парче НАС 3.19 / пар НИ 16.53 / пар НИ 9.79 / парче НАС 13.89 / парче НАС 6.99 / пар НИ 4.49 / пар НИ 2.27 / парче

Загадувањето слободни добар квалитет диск кочница влошкиКарактеристики : Висока Температура ОтпорниМ

Ако планирате да ни даде неутрален / негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што

Не двоумете се да ни email ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.сината надвор од акциите ,им

ЗАЈАМАХАXT 660 R (20042010)ХОНДАCB 500 V / W / SW / X / SX / Y / SY / 2 / S2(19972003)NX 500 V / W / X Dominator(19971999)FX 650 X / Y Енергија(19992003)NX 650 V / W / X

Без оглед на вашите потреби или предлози,можете да не контактирате преку нашата online услуги на клиентит

Е 900 A6 F Класичен 2006 В Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за п

Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформ

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик...

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот

Scroll