Новак
JIGU Оригинални лаптоп Батеријата ИО-BT550ABA ИО-BT550ABE ЗА SAMSUNG Galaxy Tab СО 9.7 СМ-T550 СМ - T555 A & S Pen СМ-P550 СМ-P555

JIGU Оригинални лаптоп Батеријата ИО-BT550ABA ИО-BT550ABE ЗА SAMSUNG Galaxy Tab СО 9.7 СМ-T550 СМ - T555 A & S Pen СМ-P550 СМ-P555

Достапност: Залиха
DEN 935.00
DEN 1112.64

Наплата ќе се организира преку оригиналниот метод на плаќање. Враќање пакети од страна на В.
ЗА Samsung ИО-BT550 ABA лаптоп батерии може да го замени следните дел број : ЗА SAMSUNG ИО-BT550 ABA ИО-BT550 ABE ИО-BT550 ABA лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА SAMSUNG за Galaxy Tab A & S Pen СМ-P550 за Galaxy Tab СО 9. Не се користи не-стандардните кратенки. Г нема да бидат прифатени. Наплата Откажани нарачки ќе биде вратена по враќањето на стока во sellable состојба. Производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници, празно гаранција картички, и други додатоци обезбедени од страна на производителот. Место на спакуван производ во заштитен надворешниот кутија. Ако не сте задоволни со нашата производот(ите) ве молиме контактирајте со нас за да се добие RMA Број во рок од 15 (петнаесет) дена од купувањето.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Samsung
Батеријата Напон:
3.8 V
Број На Модел На:
ИО-BT550ABE
Пакет:
Yes
Гаранција:
2 години гаранција
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Тип На Производ:
Оригинална Батерија

Подобро ви се допаѓа

Ние го задржуваме правото да ја наполните 25% restocking надоместокот за НЕНЕИСПРАВНИ се враќа Само враќање т

Сите фотографии и информации во оваа продавница се за референца Ние не наплата на превозот обвиненија Б

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

N5 YH9 VV0 NF VVONF VJXMC 0 M7 T5 F 0 K8 HC 1 N9 C0 7 W6 K0 F49 WX NVWGM CXF66 WGCW6ЗА DELL Dell Latitude E5540 Dell Latitude E5440

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

012Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За Acer за да се Стремат 2930 за да се

Ако сè уште не се сигурни, ве молиме испратете ни порака.Користете "ctrl + F" за да пребарувате за една стран

Сите фотографии и информации во оваа продавница се за референца.Испорака : 1.Политика На Враќање : Објект

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

068 BTPAS4520 G LC.025 AS07 A31 AS07 A32 AS07 A41 AS07 A42 AS07 A51 AS07 A52 AS07 A71 AS07 A72 AS09 A61 AS09 A71 БТ.012Овој Лаптоп Батеријата е исто така ко

Тоа не е можно, не сите Ние го задржуваме правото да ја наполните 25% restocking надоместокот за НЕНЕИСПРАВНИ с

012Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За Acer за да се Стремат 2930 за да се

Исто така можете да видите споредба слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму д

Лаптоп Компатибилни Модели : Q430 R728 RV720 350 U2 B R467 RF510 350 V5 C R468 RF511 355 E5 C R470 RF512 355 V4 C R478 RF710 3430 E R466 RF411 550 P5 C R500 RF712 550

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Scroll