Новак
HB133WX1-402 V3.0 13.3 1366X768 LED LCD Екранот 30 PIN одговара B133XTN01.3 M133NWN1 Р3 до+надолу Завртка Дупки

HB133WX1-402 V3.0 13.3 1366X768 LED LCD Екранот 30 PIN одговара B133XTN01.3 M133NWN1 Р3 до+надолу Завртка Дупки

Достапност: Залиха
DEN 2304.00

Ви благодариме.
•3>Send горенаведените информации на нашата e-mail и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !
Внимание :
За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,
1.Големина : 8.) Во САД, велика БРИТАНИЈА и Австралија : 7-18 работни дена Да Русија : 25-60 работни дена поради Русија пост е многу бавно
За побрза испорака,ве молиме контактирајте со нас за изразат деталите.Превозот време на следните понекогаш можеби малку подолго поради сопствени проблеми,празниците или нешто неизвесна причини. Внимание : Ако не се прифати тоа,ве молиме не го нарачате. Кога размена за различни производ, клиентите се смета за однесување на две одделни трансакции, враќање и купување
Повратни информации
Да го цениме вашиот бизнис, било плаќаат корисниците ќе го добиваат позитивни повратни информации. Ве молиме пријавете каква било штета или мртви-на-arrial (DOA) во текот на периодот на Клиентите може да се разменат за исти точно производ во рок од 90-ден, кога тоа е определено дефекти.Ние ќе брод објектот преку препорачана Воздухопловната во 2 работни дена по уплатата избришани.Пакетот се безбедни со потпис е потребно.Производот се испраќаат надвор од Кина ќе направат увозни давачки даноци и давачки итн.

Параметрите на стоката

Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
HB133WX1-402 V3.0
Бренд Име:
LALAWIN
Компатибилен Бренд:
Универзална Екранот

Подобро ви се допаѓа

W e ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на

Хонгконг Пост Воздух Mail : Тоа обично трае 1230 работни денови , Бразил ќеможеби трае повеќе денови за да се

Ако прашања се јавуваат, како и сите со спонзор треба веднаш да се провери ситуацијата и да го извести ку

Нови Оригинални Hann Star Лаптоп со LCD LED Екран HSD121 PHW1A03 / HSD121 PHW1A01(Ние ќе испрати компатибилен модел врз основ

Да повеќето земји : 2545 работни дена (како што се Германија, Шпанија, Swden, Швајцарија и др.Производот се исп

Ве молиме проверете ја физичката резолуција пиксели на LCD екранот.Ве молиме не заборавајте да одат на по

Ве молиме проверете парцела изглед внимателно кога ќе ја прими и потврди доколку постои појава кршење Н

Ве молиме проверете Податоци конектор (14pin, 20pin, 30pin(S M L) ,40pin(S,M,L), 50pin 60pin ) и позиција4.Повратни информацииДа

За Apple Macbook Pro 13.2" Unibody A1278 Сјајни LED LCD Екран Панел 1280x800 2008 2009 2010 2011 2012 Користат+ или целосно компатибилни мо

15.6" Лаптоп со LCD Екран АПЛИЦИРААТ За HP ПАВИЛЈОН DV6 G56 G6 G60 G60 T G62 G62 T LED Дисплеј Панел WXGA HD или целосно компати

Купувачот Истакна : Ова е само одговара за LCD КАБЕЛ Код број : D13 B LCD КАБЕЛАко вашиот модел LCD Кабел Код бро

N173 HCEE31 ltn173hl01401 lp173wf4spd1 lp173wf4spf1 B173 HAN01.0 B173 HAN01 Лаптоп со lcd екран 17.3 инчен led екранот IPS панел Големина на Екра

Исклучете или загуба, ќе се смета дека се откажува гаранцијата, и ние нема да го прифатиме никаква одгов

Ова е горниот дел замена за TAICHI21 само, не лаптоп.Состојба : H како малку светлина гребнатини на капакот,но

(Освен некои земји и APO / FPO) 2 Ние само брод да се потврди цел адреси Ние ќе ги пратите пратката и да се врат

Вашето мислење е многу важна за нас Ако имате било какви прашања, ве молиме проверете со вашиот локален

1080 P N133 HSEEA3 LCD Екран на Допир Digitizer со Рамки Собранието За AsQ304 Q304 UJ Q304 UA Q304 UABBI5 T10 Опис Примена : За AsТрансфор

Да повеќето земји : 2545 работни дена (како што се Германија, Шпанија, Swden, Швајцарија и др.Ве молиме бидете

Ние ќе брод објектот преку препорачана Воздухопловната во 2 работни дена по уплатата избришани.Превозо

Благодарение толку многу за вашата understandin Големина 15 Ве молиме проверете Податоци конектор (14pin, 20pin, 30pin(

100% Оригинални Лаптоп со Екран 14.0" B140 XW03 V 0 LP140 WH2 B140 XW02 LTN140 AT20 Целосно Тест

Производот се испраќаат надвор од Кина ќе направат увозни давачки даноци и давачки итн.•3>Send горенаведе

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

Големина 15.6 инчен екран Одделение Нов степен Површината МАТ Резолуција 1366*768 Бренд WK Модел LP156 WH4 Пакувањ

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови...

Scroll