Новак
2120 Компјутери Изолирани Кабелот Pin Крајот Терминал Bootlace Ferrules Комплет Наместен Жица од Бакар -L057 Нова жешка

2120 Компјутери Изолирани Кабелот Pin Крајот Терминал Bootlace Ferrules Комплет Наместен Жица од Бакар -L057 Нова жешка

Достапност: Залиха
DEN 508.00
DEN 725.76

Исклучителна Вредност во споредба со купување предмети одделно cn1520154873yhmu Голем број на жица конектори во лесно да се носат случај Нема Повеќе Сортирање на одделни прегради, ја елиминира кавга и времето поминато во потрага преку разни wire конектор кутии E0508 22 AWG 0.5mm2(Портокал) x 200pcs E0508 22 AWG 0.5mm2(Бела) x 200pcs E1008 18 AWG 1.0mm2(Жолт) x 200pcs E1008 18 AWG 1.0mm2(Црвено) x 200pcs E1510 16 AWG 1.5mm2(Црвено) x 200pcs E1510 16 AWG 1.5mm2(Црна) x 200pcs E2508 14 AWG 2.5mm2(Црвено) x 150pcs E2508 14 AWG 2.5mm2(Сино) x 150pcs E7508 20 AWG 0.75mm2(Сино) x 100pcs E7508 20 AWG 0.75mm2(Зелена) x 100pcs E7508 20 AWG 0.75mm2(Жолт) x 100pcs E7508 20 AWG 0.75mm2(Црвено) x 100pcs E7508 20 AWG 0.75mm2(Бела) x 100pcs E7508 20 AWG 0.75mm2(Црна) x 100pcs E16-12 5 AWG 16mm2(Зелена) x 10pcs E16-12 5 AWG 16mm2(Црвено) x 10pcs Спецификации : Име на Производ : PVC Изолација Bootlace Ferrules КОМПЛЕТ Материјал : Бакар+Пластична Површина : Калај-Обложено Боја : Сина, Зелена, Жолта, Црвена, Бела, Црна, Портокалова Големина од : 0.5mm2-16mm2 (AWG 22-5 AWG) Кутија Големина : 19x12.7cm/7.48x5inch Количина : 1set(2120 Компјутери) Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 2120 Компјутери x изолација терминали 1 x Pc пластична кутија

Параметрите на стоката

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
видете информации
is_customized:
Yes
Тип:
видете информации

Подобро ви се допаѓа

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Спецификација : 20pcs x Повлечи Кабел Конектор ТерминалМодел : SC7010Одговара на Болт Дупка Гол

Shield S терминал ДС50305 Svideo Видео приклучок ДС DC женски штекер 5 PIN Нови и оригинални

Изолирани Кабелот Крајот Терминал max напон : 105 C Ui=300 V материјал : бакар или месинг изолационен материјал

црвено бакар 1000 КОМПЈУТЕРИ RNB5.58 ладно притисок терминал конектори за кабелот за повлечи Производ подат

100 Pcs Бакар 6.3 mm Женски Лопата Crimp Терминали 22~16 AWG 0.5 mm ДебелинаСпецификација : Материјал : Месинг,Пластичн

Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.EMS 510days за повеќето од contriese Packet 725 раб

Повратни информацииВашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае н

Карактеристики : 100% нов и висок квалитет Краток вовед : жици е погодна за жица за поврзување на средни и м

Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure упла

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија

црвено бакар 1000 КОМПЈУТЕРИ RNB5.56 ладно притисок терминал конектори за кабелот за повлечи Производ подат

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Спецификација1000pcs X Бакар Crimp КонекторE4012 4.0 mm 12 WGБоја : Црна ,Црвена ,Бела ,Зелена , Сива ,Син

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Спецификација1000pcs X Бакар Crimp КонекторE1510 1.5 mm 16 WGБоја : Црна ,Црвена ,Бела ,Зелена , Сива ,Син

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Спецификација : 2 / 5 / 10pcs x Повлечи Кабел Конектор ТерминалМодел : SC7012Одговара на Болт Дупка

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Спецификација : 20pcs x Повлечи Кабел Конектор ТерминалМодел : SC65Одговара на Болт Дупка Голе

КарактеристикиПро дуктус Na мене : Изолирани Прстен ТерминалТочка Бр : RV23Материјал : БакарИзолационен Ма

Целосно изолирани конектори, калајобложено бакар, со PVC изолацијаПакет се вклучени : 20pcs x црвено термина

Изолирани Кабелот Крајот Терминал max напон : 105 C Ui=300 V материјал : бакар или месинг изолационен материјал

Погоден за кабел со големина од 1,5 до 2,5 mm / 16 14 AWG Машки метал терминал : 4.0 mm во дијаметар Вклучуваат:10 x

Точка БР MPD1.25156 / FRD1.25156Материјал дебелина 0.4 mmДимензија(bφСDφHL) Машки : 4111.71021 мм Женски : 46.31.71324.5 ммБоја црв

Среќен шопинг.1 : да ја прифатиме Alipay,paypal,Western Union,TT тука 4 : ве Молиме ни email пред да замине никакви негативн

Scroll