Новак
10PCS/МНОГУ K3747 2SK3747 STPS80L60CY STW4N150 IXTQ60N25T TO3P ДА-3P

10PCS/МНОГУ K3747 2SK3747 STPS80L60CY STW4N150 IXTQ60N25T TO3P ДА-3P

Достапност: Залиха
DEN 730.00
DEN 768.00

Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. Бидете сигурни дека вашата исплата сметка за достапноста на објектот пред да конкурираат. Сите плаќања мора да се плати во рок од 7 дена по приемот на стоката. Испорака 1 ние можеме да брод на производите од целиот свет. 3, објектот ќе биде транспортирана 3 дена по уплата. Потсетиме 1, за вашето мислење е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин на испорака (од нас до вашата локација); По 1 месец подоцна, купувачот треба да се платат трошоците за превозот во два начини. Увозни давачки или такси 1, Увозните давачки, даноци и други трошоци настанати во вашата страна не се вклучени во цената на стоките. Плаќање 1. 2, нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации. 3, ако имате посебни барања за било на деталите на проектот, тогаш вашата цел.- Ве молиме бидете сигурни дека ќе се понуди за проектот кога вашиот испорака, адреса и контакт телефонски број е точен. На пример, како цена, ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опишуваат стоките, и така натаму. Ако навистина имаат тешкотии плаќања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши овој проблем. 2, DHL, FEDEX, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина, Хонг Конг. 4, враќање на предмети добиеме, ќе испрати назад како е можно овие промени е можно. Наведете ја вашата земја? Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. 5, можете да ги пратите на локацијата на веб-страницата на производот, откако тие се испраќаат надвор.

Параметрите на стоката

боја:
K3747 TO3P, STPS80L60CY TO3P, STW4N150 TO3P, IXTQ60N25T TO3P
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри

Подобро ви се допаѓа

DEN 1362.00
1547.52

Гест Сензор Модул I2 C и GY9960 LLC APDS9960 Збег за Arduino НОВИ GY9960 LLC APDS9960 RGB и Гест Сензор Модул I2 C Збег за Arduino Опис :

DEN 588.00
618.24

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена Ние ќе ги сноси сите пре

L4981 L4981 AD SOP20 L4981 A нови моќта за управување со чип печ

Карактеристики : Трајни и лесни да се инсталира Многу удобен и практичен Многу популарен меѓу електронс

1000pcs Dupont Главата 2.54 mm 4 P 1 X4 P Dupont Пластични Школка Pin Главата Конектор Скокач Wire Кабел Домување Plug Женски

Напон : AC 111 220 VМаксимална Моќност : 10000 W (поврзани resistive оптоварување)Регулација на напон : AC 0 V за Текстна

com / store / group / Powersupply / 110868_211635685.Источна Европа може да потрае и до 1630 работни дена M70 A VGA LVDS LCD Контролер Одб

DEN 724.00
762.24

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нивдобредојдовте на следната посета...

5 КОМПЈУТЕРИ 30 W V1 Заменливи Лемење, Заварување Железо Молив Совети Metalsmith Алатка

Scroll