Новак
3d позадина обичај Не-плетени и свила mural Сончево шума трага сценографијата декорација сликарство фото тапети за ѕидови 3 d

3d позадина обичај Не-плетени и свила mural Сончево шума трага сценографијата декорација сликарство фото тапети за ѕидови 3 d

Достапност: Залиха
DEN 810.00
DEN 1472.64

3 квадратен метар =3pcs .9 квадратни метри, ќе треба да го стави на ред за 7 метри квадратни
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 Квадратни метри.

Параметрите на стоката

боја:
Не ткаени, свила
Димензии:
custom size
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Стил:
Класичен
Површински Третман:
Песочник
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Други
Шема:
Цврста
Бренд Име:
WDBH

Подобро ви се допаѓа

Ние обично го помине Кина Пост Авиокомпанија Повелбата Слободни (ако треба, ние исто така може да испрат

76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед к

За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема даоставете информации

S 140cm (W) x 70 Ви благодарам многу.5 (H) (4'3 "x 2'3") ==== цел 1 парчињаМ 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ====цел 3 парчињаL 250cm (W) x 200cm (H

Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare мет

Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!Позадина на ЛОГОТО екранот Ве молиме директ

5 cm(H) (4'3"×2'3")Количина : 2=200cm(W) x 100cm(H) (6'5"×3'3")Количина : 3=208cm(W)×146cm(H) (6'8"×4'8")Количина : 4=200cm(W)×200cm(H) (6'5"×6'5")Количи

Текстура Крокодили фото позадина,дневна соба тв троседот ѕидот во спалната соба ресторан, бар 3d ѕид мур

Информации За ПроизводотЛист Вистинската големина : 11.8" x 23.6" / 30cmx60 cmЛист по кутија : 12 компјутери Еквива

Чекор 3 : Означите материјалот и детали ѕид ширина и висина под цел.2 метри, Висина = 2 3 D Ослободување3.Ако

3 квадратни метри кралскиот големина : 32 Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете ц

Прилагодено за анимација во позадината, Подводниот Свет seagull Светилник за детска соба дневна соба и спа

Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда 3, Контактирајте со нас преку em

Се чисти навивач : штом секоја лента на позадината е пипнат и да се издвои, користете чиста, влажна сунѓе

Функција : Материјал : Неплетени Големина : S, M, L, XL, XXL (види подолу), или прилагодено Назад состојба : без л

Не 10m L и 0 Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви о

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина Ве молиме љубезно ве мо

00 / метар квадратен метар квадратен Ви треба за да купите 7 метри квадратни (7 парчиња).9=7 метри квадратни.

Купувачите мора да се прочита : фото позадина цена : $ / метар квадратен исчисти лепак overflow.Неплетени поз

Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.

Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина ве молиме да ни каже...

5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 4 метри квадратни.Купувачот различна количина цел 2 квад

Scroll