Новак
50PCS/МНОГУ Криви Маникир Нокти Чистење на Песокот Сунѓерот Датотеки Мазна Удар Shiner Помине Уметност Бафер Алатки УВ Гел лак Нокти Алатка

50PCS/МНОГУ Криви Маникир Нокти Чистење на Песокот Сунѓерот Датотеки Мазна Удар Shiner Помине Уметност Бафер Алатки УВ Гел лак

Достапност: Залиха
DEN 927.00
DEN 1103.52

54 см, 1cm = 0.Нормално ние одбележи пакет како "подарок" и прогласи за ниска цена да ви помогне да се избегне данок. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.Ве молиме donâ â ™т остави негативни повратни информации или отворен спор, без било каква комуникација.Ви благодариме! 50 PCS/МНОГУ Криви Маникир Нокти Чистење на Песокот Сунѓерот Датотеки Мазна Удар Shiner Помине Уметност Бафер Алатки УВ Гел лак Нокти Алатка Спецификација Врвен квалитет пескарење блокови за пополнување на ноктите екстензии,на доградба на акрилни нокти лажни нокти совети,природни нокти. Бесплатно-за испорака на нарачки , БЕЗ СЛЕДЕЊЕ на ИНФОРМАЦИИ Надвор од Кина ( Кога цел, ако би сакал на целиот процес на следење, ве молиме изберете стандардна експрес сервис.Ако сакате да се вратите или размена на производи, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена откако ќе го примите пакетот. (Превозот цена не се враќа ) 3.Ние ќе се обидеме да ви помогне да се избегне данок, но ние не сме одговорни за било каков данок.Иако ние тест секој производ и пакување ги професионално, неколку елементи, може да биде оштетена за време на превозот.Предмети со бесплатно следење на број се испраќаат од страна на Хонгконг Воздухопловната или Сингапур Воздухопловната. Пакет : 50 PCS x Помине Бафер Пакет Големина : 18*2.Производот да се врати, мора да биде во оригинална пакет и статус. Големина : Со разликата во мерниот метод, ве молиме љубезно им овозможи на 1-3cm во големина отстапување. Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво наместо отворен спор.Ако ви треба пакет итно, ве молиме да се одржи редот и контактирајте со нас да плати дополнителни превозот цена.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Баферот
Големина:
18*2.8*0.8CM
Број На Модел На:
JBE-NB008
Материјал:
ЕВА+Sandpaper
Количина:
50pcs/многу
Точка име :
Дебела Помине Блок
боја:
Сина Боја Блок
користат за:
50pcs Помине Непречено Датотека
Стил:
Професионални Плоштадот Помине Баферот
Функција:
2 Страна Помине Блок
Големина:
18*2.8*0.8CM
Карактеристики:
Нокти Маникир Алатка
Материјал:
ЕВА+Сунѓерот
Тип:
Ноктите се амортизира Помине Уметност Пескарење Датотеки
ОДГОВАРА ЗА:
За DIY Дома,Салон за Употреба

Подобро ви се допаѓа

5 Pair Гел Табани Forefoot Влошки Невидливи Чевли се Лизга Отпорни Нога Болка Меки Силиконски Пети Сепаратори

ANGNYA 15mm Дрво се Справи со Најлон Коса Помине Уметност Совети Лагер Четка за Нокти Мрачно Четка Алатки за

5 Пара Силиконски Separador Де Dedos Гел Bunion Треска Пети Сепаратор Ортопедски Заштита Пенкалата Hallux ValgНога Massage

2017 Нови Професионални СОНЦЕТО 9x Помине Фенови 18 W УВ Ламба LED Гел Светилка Помине Брзо Фен за полски Маши

Опис На Производот : Точка Тип : Ноктите Фен Боја : Бела,Розова Max Моќност : 6 W Да се излечи Сите Гелови : УВ

Функција : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третма

Мало 1 Pc ANGNYA 12# Овална на доградба на Акрилни Нокти Четка Kolinsky Коса Мет Блек Метал се Справи со Професиона

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Ве молиме контактирајте со нас ако се купи повеќе...

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетПрофесионални Права Shinning БаферотСпецификации : Материја

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќ

5) Превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности 2) Вашите повратни информ

6 Pair Силикони Пети Сепаратор Hallux ValgПенкалата Пети Сепаратори Заштитник Нога Нега Педикир Separador Де Dedos Де

5 PCS Професионални Нокти Датотеки Бафер Чистење Тенок Полумесечина Ронки SandpaperФункција : 100% Сосема НовПо

5 Pair Силикони Soletta Гел Пета Чорапи Massager Пета Almofada Ракав Педикир Разбиена Навлажнувачки Нога Нега Заштитн

Ноктите Фен Мода Воздух За Сушење Мини Бело Преносни Помине Уметност Полски Рака Прст Пети Лак ФенКарак

20 Pair Силикони Пети Сепаратор Plantillas Para Los Пити Ортопедски Перница Влошки Insole Педикир Силикон Алатка Bunion Н

Состојба : Нова Стил : DIY Материјал : не ' Рѓосувачки Челик+Пластика Големина : 60*20mm Димензии : Шоу на слики

Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред

Карактеристики : Мек материјал што содржат СТП кожа и сунѓерот одговараат совршено Убава боја е полн со

Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени Купувачот е одговорен за до

1 Pc ANGNYA Kolinsky Губење на доградба на Акрилни Нокти Четка 8# Овална Розова Метал се Справи Со Кристал Помине

Слободно испратете го на повеќе од 100+ земјите Сите производи ќе бидат држави како подарок и изјави како

Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба.Европа и Северна Америка (2025 дена) C) ве молиме не гриж

Мини 3 Бои Преносни Светлина Помине Уметност Фен USB со Држачот за Лекување на Ноктите Гел лак Сушење Маши

или, можете да изберете да имате замена.Ви благодариме.За Плаќање : 1.3)Совршен за прст грижа, дрво, и салон

2 Pair Секојдневна Употреба Силикони Големите Пети Hallux ValgПенкалата Bunions Пети Сепаратор Separateur Orteil Separador Де D

5pcs 4 Страни Помине Уметност Датотеки Бафер Блок Нокти Алатка за професионална употреба или домашна упот

Функција : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третма

1 Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се сл

Нови Diomand Форма LED УВ Помине Светилка Брзо Сушење 36 W Време Поставување Помине Фен Ламба Топла Продажба н

Scroll