Новак
БАКНЕЖ КАРЕН Луксузни Жените Чанта Мода Tote Торба Фармерки Дами Чанти Дијамант Studs Жените Рамо Кеси Тексас Секојдневен Totes

БАКНЕЖ КАРЕН Луксузни Жените Чанта Мода Tote Торба Фармерки Дами Чанти Дијамант Studs Жените Рамо Кеси Тексас Секојдневен Totes

Достапност: Залиха
DEN 1404.00
DEN 3600.00


Новодојдени 2018 Гроздобер Мода Дијамант Заковки Тексас Чанти Жените Tote Торба Жените Рамо Перници со Висок Квалитет Дами Чанти Луксузна Торба Бутик Колекција.
Опис :
Стил : Гроздобер Модни Луксузни Стил
Член# : KS59555#
Состојба : 100% Сосема нов со handtag
Главните материјали : Памучна ткаенина Тексас
Боја : Сина;Црна
Големина : 35cm x 15cm x 23cm/13.77"х5.90"x9.05" прибл.
Рака : за 110cm,прилагодлива должина.
Тежина : 0.90 kg/парче прибл.

Параметрите на стоката

Големина:
35x15x23cm Approx
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Обвивка Материјал:
Памук
Број на Рачки/Ремени:
Две
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Гроздобер
Декорација:
Appliques,Дијаманти,Занитвам
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обликот:
Боречка
Бренд Име:
БАКНЕЖ КАРЕН
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
Тексас
Број На Модел На:
KS59555#
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Стил:
Гроздобер мода luxury designer торба
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
боја:
сина;црна
Состојба:
100% Сосема Нов

Подобро ви се допаѓа

внатрешна структура : Патент кеса кеса картичка мобилен телефон џеб камераВидовите на вреќи : Стерео то

39 inc Имајте на ум : може да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings...

Структура : 1 x Главниот џеб1 x скрие zip џеб1 x картичка џеб1 x phone џебДимензии : Должина*Ширина*Висина : 28cm*13cm*29

Понатаму за плаќање прашања, ве молиме погледнете на овој линк http : / / help Боја : Црвена Зелена Пурпурна и

Добредојдовте на Bonita Мода Кралица продавницаЗа повеќе кеси, кликнете тукаМожеби Ќе СакатеFox Tail & Лили Ми

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашет

Детали За ПроизводотЗабелешки : големината е за 46*33cm (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 12cm

Материјал : кравја кожа е под влијание на животната средина на крава Нормално е дека тие го оставаат тра

Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање, бидејќи еднаш парцела испраќање, ние н

Торба големина : за 32x29x12cm торба ширина : 32cm висина : 29cm дебелина : 12cm

100% ВИСТИНСКИ Направени од КОЖА 1 слој кравја кожа, мека квалитет кожа!! МНОГУ ПОПУЛАРНА ВО РУСИЈА, НИЕ СЕ

Место на Потекло : Guangdong, КИНА (Копно) Одговара за : Жени,Студенти,Девојки,Жени Прилики за Подароци : Сувен

Опис На ПроизводотНови Доаѓањето На Летото Дизајнер Цреша Слама Кофа Торба Жените Pompom Рачно Ткаени Drawstr

3 Millhands жените платно чанта жените крсттело торба цртани букви дизајн голем капацитет жените торбаДолжи

Scroll