Новак
соларен панел Регулаторот Контролер 10a 10amp за мал сончев систем PWM LS1024EU

соларен панел Регулаторот Контролер 10a 10amp за мал сончев систем PWM LS1024EU

Достапност: Залиха
DEN 735.00
DEN 825.60

Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.
Контакт :
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Повратни информации :
1. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Јас ќе го стори истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добие тоа во текот над 4 недели , ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност.
Испорака :
1. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа . Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки. повратни информации е од исклучително значење за нас. 7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации . Ние обезбедуваме 1 години гаранција . Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
LS1024EU
Максимална Струја:
10A
is_customized:
Yes
Примена:
Сончевиот Систем Контролер,Полнач Контролер,Соларни Работна Станица,Напон, Контролер
Бренд Име:
EPever
Номинална Напон:
12V 24V авто работа

Подобро ви се допаѓа

30 A литиум батерија интелигенција Соларни Задолжен Контролор ,30amps 12 V 24 V соларни регулатори на полнење б

Сигурност : високо квалитетни компоненти и строга процес на производство, се задржи нормална работа во

Висока ефикасност трансформатор изолација : моќ фреквенција annular изолација трансформатор прави целата

PV отворено коло напон100 VDCMax.3 – Статус на Батеријата LED ИндикаторLED индикатор кој ја покажува состојбата

Четири оптоварување работни модови : Чиста осветлување контрола,осветлување контрола &мерењето контро

RS232 комуникација, можеме да ви понудиме комуникациски протокол, исто така, тоа е удобен за корисникот ин

8 V, дефинирани од Корисникот : 9~17 V Низок напон повторно да го вклучите за напон Гел / Запечатени / Поплав

USB на РС485 конвертор се користи за да се следи секој контролор на мрежата користејќи Соларна Станица PC со

316 од не 'Рѓосувачки Челик со Висока Моќност Патрон Грејачи Елемент 6mm Цевка со Дијаметар 130mm 150mm 180mm Цевка

•Заклучување на ПРАТЕНИКОТ точка брзо и контролер овозможува индустријата е најголем следење на ефика

Tracer4215 BN Соларни Трагач MPPT 40 A Соларни Задолжен Контролор Голема КонтролаКарактеристики : Изграденаво те

3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.с

Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може д

Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.EPEVER 10 A MPPT соларни задолже

Повратни информации : Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее Ако објек

Трагач 4215 BN 40 A MPPT Соларен Панел на Наполнетост на Батеријата Regulater 12 V 24 V Авто Соларни Задолжен Контролор

6 – Поставување Копчето (во рачен режим се користи за вчитување / ИСКЛУЧУВАЊЕ)Поставени се вчита работа

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д

Ве молиме контактирајте со нас ако не го добие тоа во текот над 4 недели , ние ќе се реши овој проблем во м

За промет на Големо,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку aliexpress порака!!!( )1.Забе

Scroll