Новак
0102 Дупка Удар Двојно Дупка Занает Хартија Удар Бележник Удари Круг Машина канцелариски материјали

0102 Дупка Удар Двојно Дупка Занает Хартија Удар Бележник Удари Круг Машина канцелариски материјали

Достапност: Залиха
DEN 767.04


0102 Дупка Удар Двојно Дупка Занает Хартија Удар Бележник Удари Круг Машина канцелариски материјали
Боја : случајни
квалитет : 1pcs
материјал : пластика
дупка со дијаметар : 6mm
дупка теренот : 80mm
удар страница : околу 20 страница


Параметрите на стоката

Нема. на Дупки:
2
Тип:
стандард удар
Број На Модел На:
0102
Бренд Име:
MADBEE

Подобро ви се допаѓа

Ова е добра алатка за луѓето да DIY поздрав картичка,увеселителен парк,фото рамка,училиште белешки,подар

Опис на Боја : Мултибоја, светли Материјал : ABS+алуминиумски Produt големина : 65mm*38mm*50mm околу Печати Papttern голе

Не't двоумете се! Нека 's купи сега >>>>Добиете Купонот Сега!Вештината Удари Канцеларискизапочнете Каракте

име : 3 / 8"(1cm)ЕВА пена создателот / занает удар.Точка бр : 8803пакет : 24pcs / кутија бојаПостојат 24 различен диза

Зошто изборот на нас?1.Многу, многу нови пристигнувања во текот на секој ден се очекува недела,2.Кога ваша

Вашиот може да уживаат во брзо изразат испорака кога цел износ достигне најниско како 30 врз основа на пр

Политика На Враќање : Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 д

Не't двоумете се! Нека 's купи сега >>>>Добиете Купонот Сега!Вештината Удари Канцеларискизапочнете Каракте

Не't двоумете се! Нека 's купи сега >>>>Добиете Купонот Сега!Вештината Удари Канцеларискизапочнете Каракте

Зошто изборот на нас?1.Многу, многу нови пристигнувања во текот на секој ден се очекува недела,2.Кога ваша

Зошто изборот на нас?1.Многу, многу нови пристигнувања во текот на секој ден се очекува недела,2.Кога ваша

Опис на Боја : Мултибоја, светли Материјал : ABS+алуминиумски Produt големина : 65mm*38mm*50mm околу Печати Papttern голе

2) превозот во Светот (Освен некои далечни земји); Купувачот е одговорен за Далечински Област Доплата, би

Опис на Боја : Мултибоја, светли Материјал : ABS+алуминиумски Produt големина : 65mm*38mm*50mm околу Печати Papttern голе

Зошто изборот на нас?1.Многу, многу нови пристигнувања во текот на секој ден се очекува недела,2.Кога ваша

Scroll