Новак
Компатибилен со 12 PIN Mindray ЧАСОТ 5000/6000 Oximeter следење на Возрасни силикони мека совет spo2 сензор,со Nellcor Техника.

Компатибилен со 12 PIN Mindray ЧАСОТ 5000/6000 Oximeter следење на Возрасни силикони мека совет spo2 сензор,со Nellcor Техника.

Достапност: Залиха
DEN 1584.00


Параметрите на стоката

Големина:
12 pin
Функција:
spo2 сензор
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
T63-3M4G
боја:
Сина Или Сива
Compatibilities:
Mindray ЧАСОТ 5000/6000
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)
Должина:
3M
spo2 сензор:
возрасни силикони мека совет

Подобро ви се допаѓа

силиконски стомак 810 месецВклучувајќи : стомакотColro : боја на каросеријата Големина : 36*26*7cm Месец : 8~10 мес

САД$ 20.99 / многу12 парчиња / многуСАД$ 20.88 / многу6 парчиња / многуСАД$ 26.99 / многу12 парчиња / многуСАД$ 15.88

5 гПакетот Вклучува : 2 * Thumbsticks За PS4Превозот : За продажба на мало предмети, ние ги користиме на Белгискио

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

Се Враќа РокВо случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побр

Ако имате било какви други барања, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе се обидеме потрудиме да ви пос

Ако retrofitter запознаени со осветлување систем, и сметаат дека високите трошоци за работна сила, retrofitter мож

8см * Забелешка : мерење на големина на различни, или имаат 24cm грешка, разумен опсегАко имате прашања во в

Жешка Нов Возрасни Животинско Onesie На Полноќ Мачка Onesie Поларните Руно Пижами Висок Квалитет за Продажба

Ви благодариме!!!ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич , 100% Задов

Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн Се Враќа РокВо случај да сте го добил

Ние брод од понеделник до петок, со исклучок на празници.тоа нема отстапување од 15 cm ве молиме почекајте

бесплатен превозот плус големина Секси Pirate костими,жените ноќта на Вештерките Костим со капа S2 XLS2 XL во а

Aliexpress стандард на превозот И e Packet само им овозможи на тежина на пакет помала од 2.0 kg,ние ќе tare нив на неко

Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.Ако у не се задоволни со предмети у ord

Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPSот,ТНТ,EMS,Fed Ex

Повратни информацииПочитувани купувачот ,кога сте примиле цел : 1.Ние се обидуваме се потрудиме да ви по

2 парчиња Бренд Унисекс врвот на Арм Warmers УВ Заштита Отворено Рака Ракави, Кошарка, Голф, Спортови на Арм

Ве молиме бидете сигурни дека вашата Aliexpress адреса ажурирани Објектот обично доаѓа во рок од 818 работни д

силиконски стомак 67 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела Големина : 25*25.5*5.7 cm Мол

Scroll