Новак
Ловец Sprinkler NODE100 ЈАЗОЛ Една Станица Контролер со DC Latching Електромагнетниот

Ловец Sprinkler NODE100 ЈАЗОЛ Една Станица Контролер со DC Latching Електромагнетниот

Достапност: Залиха
DEN 6527.52


За изолирани сајтови, моќ-ограничени области, Ловец Јазол е паметен, и сигурно решение. Јазол месеци до вентил е електромагнетниот брзо и лесно и без завртки, вежби или дополнителни линии. Единицата е цврста конструкција и водоотпорен надворешноста се обезбеди тоа може да се справи со суровата средина на вентил кутија.
Електрични Спецификации Работи DC latching solenoids само (P/N 458200) Пумпа/master вентил Сензор инпути : 1 Оперативни температура : 0º F за да 140º F извор на Енергија : 9-volt батеријата (до две) или Соларен Панел Соларен Панел за Полнење SPNODE ја елиминира потребата за батерии и обезбедува одржување-без операција
Факултативна DC Latching solenoids (P/N 458200) Соларен Панел за Полнење SPNODE ја елиминира потребата за батерии и обезбедува одржување слободни операција
Одобренија
IP68, CE

Параметрите на стоката

Тип:
Наводнување Колекции
Број На Модел На:
Ловец NODE100
Бренд Име:
zanchen
Материјал:
Пластични

Подобро ви се допаѓа

zanchen Голем Капацитет Екран Филтер130 Micron / 120 Мрежа bsp Конец, 1.5"Уште од нејзините почетоци, zanchen има понуди н

Ние се специјализираат во производство на наводнување електромагнетниот вентилиhttp : / / www.jensengauto.com / Theza

32милиметри(1") Venturi Ѓубрење Систем Одговараат на Наводнување капка по капка Опрема Пакети Овоштарник Исе

2, нека почвата на дрвја и растенија, за да се одржи одредена влажност, нема да биде премногу влажна или с

Направени од високо квалитетна 420 челикДизајниран за campin g , Tourisms, Надвор,дома мебел и др.Џеб големина, по

Ако не се добие објект по 39 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа Ве молиме контактирајте с

potted уред за автоматско полевање на цвеќиња е наводнување наводнување креативни градина алаткиКупот по

Ние се специјализираат во производство на наводнување електромагнетниот вентил Дијафрагмата Поправка

Ние се специјализираат во производство на наводнување електромагнетниот вентил Тревник sprinkler контрола

50 ms обратна пулсот се затвораПритисок и Температура· 5 до 115 PSI (0.Краток пулсот на моќта со нормален полар

Прилагодливи Магла Млазницата Дупка Тема Месинг Градина Вода За Ладење Капе Sprinkler SprayerКарактеристики : 1

Спецификации : Количина : 30pcs црвено sprinklers + 30pcs teesБоја : црна + црвенаМатеријал : пластикаТежина : околу 159g

Надворешно напојување>Еден сет вклучува*20 L Наводнување торба 1pc*1 / 4" микро цевки6m*Dripper 12pcs*Tee Конектор3pcs*

Производ Модел: R50 S Производот Категорија: ФилтерТочка Бр R50 S Екран Филтер11 / 2" машки конецРаботен при

Гаранција за квалитет !>Магла за ладење на Системите користат пумпа за притисок и парична казна млазниц

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Месинг Боја : Бакар 5 компјутери Месинг Misting Млазници, 1 дел з

За Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина ИСПОРАКА : 1.ние ќе го це

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Изработен од пластика Високо ефикасен и компактен дифер

Ве молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволителен резултат, ве молиме да не даде ни еден малициозе

100 компјутери Црево Заградата "C" Облик Фиксна Произлегува Држачот За Капе 4 / 7mm Градина Тревник Наводну

Scroll