Новак
година Нови 12V H1 H3 H4 H7 Xenon Супер Виножито Автомобил Камион 55W Светлата Светилки Натопена Зрак

година Нови 12V H1 H3 H4 H7 Xenon Супер Виножито Автомобил Камион 55W Светлата Светилки Натопена Зрак

Достапност: Залиха
DEN 95.00
DEN 105.12

Даваат изглед на светлата исто како и луксузни автомобили. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11.
▲ Забелешка :
1.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Лесна Инсталација (Само поврзете и да го замени акции светилки), не бара измена.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.Подобро одблесоци од патот знаци. Лесно да се инсталира, директен приклучок во замена.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
H1 H3 H4 H7 Xenon Супер Виножито Светлата Автомобил Камион 55 W 12 V Светилки Натопена Зрак
▲ Спецификација
Приклучок : H1,H3,H4,H7
(Важна Напомена : ве Молиме да ги споделите со нас на контактот што би сакале( H1,H3,H4,H7 )Можете да оставите порака на вашиот Paypal забелешка или e-mail за да ни каже. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба. Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција, ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
H1, H4, H3, H7
Извор На Светлина:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
страна пак сигнали
Бренд Име:
Autoleader

Подобро ви се допаѓа

Tcart 2 парчиња 8w Бели+Жолта Флексибилни Светла Дење Светилка во Дресот на кристал Ангел Око светилки drl Де

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас Ние ќе ви испратиме кога

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла светилка за Фокус Купе 2008~ЗА Брзо и лесно монт

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

2 парчиња Нови Црна Решетка Напред Лево + Правото Вметнете Браник Магла Светлина Решетката Заштитна Мре

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

само екстра долари 10 Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција Повратни информации 1 : Ние се

Добра вест : Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на а

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замени

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Nebel Lampe за TOYOTA YARIS HATCHBACK VITZ 2006~2008 Брзо и лесно монтирањ

СпецификацијаБаза : T10 W5 W 194 501Led чип : 12*2835smdLiftspan : 65,000 часаОперативен Напон : 12 VФункцијаCANBбез ГрешкиНиска

Бидејќи некои автомобили имаат патен компјутер и протокол,на пример : Европскиот и Американскиот модел

2 парчиња / set Светла светилки drl Бела DC 12 V КОЧАН 100 SMD Сребро Магла Light Off Road Дење Работи, Светлата за Дневно

Scroll