Новак
Моќност Засилувач Шасија / Алуминиум Случај мини моќ Amp Школка /DIY amp куќиште

Моќност Засилувач Шасија / Алуминиум Случај мини моќ Amp Школка /DIY amp куќиште

Достапност: Залиха
DEN 577.00
DEN 614.40


Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме договор ни со Trademanger или E-mail доколку имате какви било прашања или предлози. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Имаат добар ден. Превозот Со Следење Бр. Потпис Е Потребно. Купувачот треба да се одговорни за увозни давачки и даноци Шопинг&испорака 1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена по вашата исплата е потврдено од страна на aliexpress. 2. Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз на вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 3. Ние ги доставуваме 3 видови на превозот услуги како следново : a. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от, или Fed Ex. За побрзо превозот или без проблеми трансакција, ние ќе го промени најдобри шпедиција меѓу нив. Проценето Време на Испорака : 3-7 Дена б. Стандард на Превозот : EMS, e Packet(U. С достапни само) или DHL Глобалната Mail (Gemany достапни само) Проценува Време на Испорака : 5-15 Дена. в. Економијата на Превозот : Кина Пост или Хонгконг Пост Воздух Mail Проценува Време на Испорака : 15-34 Дена answer : ___________________________ NOTE : Сите shippments да Бразил и Русија може да се земе за 35-70 4 дена. Потврдете Цел Примена : Со Aliexpress Зачувам, плаќање само ќе биде објавен на снабдувачот по купувачот има потврдено испорака. Ве молиме ofter пратите пратката да знаете ажурирање на превозот статус откако ќе се испрати објект. Ние го цениме вашиот брз потврда за редоследот по проверка на производи

Параметрите на стоката

боја:
Сребро.
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
BZ-1105
Бренд Име:
BINYEAE
Максимална Моќност По Канал:
55w
Канали:
2 (2.0)

Подобро ви се допаѓа

Листата : Комплет X1 Гумени влошки X4 Поддршка на завртка Големина : Надворешни димензии : ширина 92mm 47mm Вис

Бренд Нови PSVANE HIFI серија вакуум цевки Количина : 1 ИСТИ ПАР (2 ПАРЧИЊА) Предмет Бр Ве молиме си дозволат V.Н

Материјал : Алуминиум .Ве молиме да се јавите на сопственикот пред донесувањето СакатеСребро , и мат црн

купување забелешки : 1 : наведете посебни барања, инаку ние нема да бидат одговорни за!2 : Производот е на т

А Т или GST себе 2 Ние топло ги цениме вашите позитивни повратни информации, и ние ќе остави позитивни повр

Опис На ПроизводотВлезен Напон : 0115 V 0115 Vизлезен напон : 0110 V220 V(Изолација)Излезна Моќност : 50 WГолемина : 80*

1 mm жициДијаметар:3 Ние топло ги цениме вашите позитивни повратни информации, и ние ќе остави позитивни

Листата : Комплет X1 Гумени влошки X4 Моќ штекер X1 Волумен Knob X 1 Поддршката на завртка Не се вклучуваат : не

Испорака детали 1 : Ние брод Предмети да се САД, Русија до Кина Пост EПакет; 1220 работа дена 1.Бренд нова тем

Тука е preamp FM155 , целата коло беше клонирани од оригиналот, тоа може да бидат заменети со засилувач FM300 A со

Овие трошоци се на купувачот одговорност.*Ако ви треба побрзо превозот услуга, ве молиме изберете како ш

Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа

Превозот време : Стандардно испратите експрес испорака,за 816business дена да пристигне повеќето од европски

Сепак, било данок / должност ќе бидат исклучени од цената Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден

Нормално, ние брод предмети од страна на хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ препорачана ПОШТА ИЛИ КИНА ПОСТ ВОЗДУХОП

Превозот цена Зависи од Вкупната тежина на вашата нарачка.Бренд нови EIZZ МАШКИ ЖЕНСКИ XLR конектор приклу

Целосно алуминиумска легура на магнезиум род ЦПУ систем, на површината по anodic оксидација Погоден за DIY,

Испорака детали 1 : Ние брод Предмети да се САД, Русија до Кина Пост EПакет; 1220 работа дена 1 Ние топло ги це

Ние и ветуваме на секој објект ќе ќе биде предаден, Сепак, некои пати, помалку од 0,5% од Пакетите може да б

кабел со дијаметар : 9mm вкупна должина : 44 Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST или V.Бренд

Ако некои неочекувани проблеми се случи, ве молиме контактирајте со нас прво Посебни Правци : руските Сп

Опис на производот : Надворешни димензии : Ширина 209 *Висина 134 * Длабочина 114(mm) Внатрешни димензии : Ширин

Ако ви треба Брз начин да брод стоки, ве Молиме изберете EMS, DHL, UPSот, Fedex, итн Ние ќе се обидеме потрудиме да

Опис На ПроизводотВлезен Напон : 0115 V 0115 Vизлезен напон : 06.3vx2(2 A) 0220240260(0.1 А)Излезна Моќност : 50 WГолемина : 80*

Бренд нови Y Приклучок конекторМатеријал на диригент : phosphor бронза, платина позлатен (не магнетни)Вкупна

Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден, Сепак, некои пати, помалку од 0,5% на пакети може да се изг

Ние брод Предмети на САД со Кина Пост Eпакет; 1220 работа дена 2.БРЕНД НОВИ РОДИУМ&ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН ЛОПАТА ВИЛ

Scroll