Новак
Целосна 3D diy дијамант сликарство Париската улица на градот Крстот Бод пејзаж слатка љубовник колекции Дијамант Везови мозаични предели оркестарот

Целосна 3D diy дијамант сликарство Париската улица на градот Крстот Бод пејзаж слатка љубовник колекции Дијамант Везови мозаични

Достапност: Залиха
DEN 300.00
DEN 384.00

Целосна 3 D diy дијамант сликарство Париската улица на градот Крстот Бод пејзаж слатка љубовник колекции Дијамант Везови мозаични предели оркестарот
Тип на слика : Без рамка, не заврши
За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас. За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка.Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! Добредојдовте На Нашата Продавница Наредниот Пат Кога Ќе Ја Посетите Нашата Продавница

Параметрите на стоката

Големина:
20cm x 30cm, 25cm x 35cm, 30cm x 40cm, 40cm x 50cm, 45cm x 60cm, 50cm x 70cm
Стил:
Европа
Број на Бои:
1-30
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Тема:
DIY 5D мозаик дијамант сликарство Париз Пејзаж
слика:
5D diy дијамант сликарство сценографијата улица
Тип:
Ајфеловата Кула
Алатки:
пластичен послужавник,вежба пенкало,пинцети,HD печатени платно
Дијамант форма:
Плоштад дијамант
дијамант дел:
Полн Плоштад Дијамант Вежба
Flamed:
No
Заврши:
No

Подобро ви се допаѓа

50g / 100g Polymorph Insta Morph Термопластични Пријателски Пластични Пелети DIY 4mm Опис : Ова е нов материјал може да би

) За Дијаманти : 100% Полн Плоштад Дијаманти.Со цел да се благодарност за вашата нарачка, ние редовно ќе го

Ви благодариме многу за избор на нашата вебстраница Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви с

H274 Планински Куќи,diy дијамант вез,кристал сликарство,5d,дијамант сликарство селоДраги пријатели, ...

За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе Име на про

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти Потоа можете да DIY в

Нашата големина е платно големина, не големина на слика7.98 Наредби( 58) ПОПУСТ Тарифни платени од страна н

На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување,

Драги пријатели, Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликар

Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail и e Packet.Пакување : Сите производи боја кутија за па

дијамант Слика : видови на дијаманти слика генерално може да се подели во два вида, еден : тоа избира крис

ангел девојка 20x30 5 D diy дијамант сликарство ѕид налепница целосна дијамант мозаик крстот бод везана везо

Ова е дијамант сликарство направени од страна на rhinestones толку бојата е littler различни со фото и распоред,в

Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наме

Нашата компанија ги прифаќа следните трансакции : Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакции од

Ве молиме да се увери дека шопинг од нашата продавница За да исечете некоја добра фигура на цртежи се од

Ако најдете имаш стоката има квалитет проблем (вештачки штета) за 3 дена Ние немаме минималната граница

Драги пријатели, Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликар

Треба да знаете каква форма на дијамант сликарство продавачот кои се продаваат На богати бои и живопис

За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбе

започнетекрајотDIY дијамант сликарство карактеристика1 На DIY дијамант сликарство може да работи и да нау

Scroll