Новак
Cawanerl Автомобил Покрие Сонцето Сенка Заштита Покрие Анти-УВ Дожд Снег Сонцето Отпорни на Сонцето Shield Покритие За Peugeot 408

Cawanerl Автомобил Покрие Сонцето Сенка Заштита Покрие Анти-УВ Дожд Снег Сонцето Отпорни на Сонцето Shield Покритие За Peugeot

Достапност: Залиха
DEN 1384.00
DEN 1521.12

Функција : -Се Вклопи / За Peugeot 408 -100% Нов Бренд. -Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет. -Овој автомобил покритие е Дише ткаенина овозможува максимална циркулацијата на воздух под капакот. -Го штити вашиот автомобил против УВ зраци, ветер, светлина, ветер, снег, мраз, мраз, прашина,и нула,да обезбеди основна заштита за вашиот автомобил. -Автомобил покритие имаат flex бенд,двојно stitched,earmuffs дизајн,windproof тока,складирање торба. -Лесен за ракување и чување. -Материјал : Полиестер Тафт -Боја : Sliver Сива Топло Совет : -имаме автомобил покритие за над 1000 модели на автомобили, ако сакате автомобил покритие за други автомобил модел, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. -Автомобил покритие само може да се отпорни на светлина дожд ,кога тоа е умерен ветер или тешки дожд,некои на вода може да навлезат во автомобил покритие. -Автомобил покритие е пренослив дизајн,па материјал на автомобил покритие не е многу густа ,може да се чувствуваат тоа се тенки,но ве молам, не грижете се,на неговиот квалитет е медиум,и тоа е лесно да се инсталира и складирање. -Откако ќе го добиете производот,а ако не сте задоволни со тоа,ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ветувам јас ќе се направи сте задоволни,ви Благодариме ! Пакет содржи : 1 x Автомобил Покритие ( Со Мало Перниче)

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Бренд Име:
cawanerl
Објектот Ширина:
2m
Година:
Универзална
Материјал Тип:
Полиестер
Објектот Висина:
1.5m
Специјални Функции:
Анти УВ, Dustproof,Флексибилни
Објектот Тежина:
1.14kg
Објектот Должина:
5.3m
Автомобил Направи:
За Peugeot 408

Подобро ви се допаѓа

Сите DERMAY бренд обезбеди висок квалитет на производите .Материјал Наука : СТП КОЖА, Магнет, Пластични кук

Големина : 13" / 14" / 15" / 16" / 17" (Инч) Одличен дизајн со еластична Водоотпорен, dustproof, и антикорозија за заш

Автомобил покритие е пренослив дизајн,иако тоа се состои од два слоеви на платно,тоа е многу светлина (1..

Функција : Се Вклопи / За Citroen CTriomphe 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранци

Топло Совети : 1.Функција : Fitment / За Тојота Reiz / Левин / PriTercel / Sequoia / Матрица Brand New 95% полн автомобил в

Сит се вклопуваат еластична полите го опкружува целото возило Се задржи автомобил кулер внатре намалу

СОВЕТИ : 1,кажи ми што е на вашиот автомобил модел 2,автомобил покритие може да се одразат сончева светлин

Функција : Се Вклопи / За Nissan Murano 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Се вклопуваат Во Отворено сончање Топлина Заштита Dustproof АнтиУВ Отпорно на Гребење за "Шкода" Fabia Octavia Врв

Функција : Се Вклопи / За Mini Countryman 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранциј

Неговата површина да може ефективно да го блокира ултравиолетова светлина зрачење, имате одредено нив

Облечи вашиот автомобил во совршена големина на облека!Опис : 1 Двојно stitched, двострано може да се користи

Автомобил покритие е мултифункција и Пренослив дизајн,тоа е со предупредување рефлексивни лента,windproof

Функција : Се Вклопи / За Ауди S5 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција

Scroll