Новак
Смешни Налепници Горила Во Розова Маската Се Отстранува Винил Ѕид Налепници За Фрижидер Уличните Графити Знак Ѕид Decal A632

Смешни Налепници Горила Во Розова Маската Се Отстранува Винил Ѕид Налепници За Фрижидер Уличните Графити Знак Ѕид Decal A632

Достапност: Залиха
DEN 335.00
DEN 394.08


материјал : еколошки Винил големина : мали 40cm високи X 35cm широк медиум 50cm високи X 42cm широк големи 65cm високи X 56cm широк огромен 126cm високи X 110cm широк XL 210cm високи X 183cm широк
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови. За Боја : Бои Може Да Биде Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1, можете Да направите било име на ѕидот decals? Да,ние може да се направи било името на англиски јазик, името треба да се 3-8 писма. Ако името на француски,шпански или арапски,ве молиме контактирајте нè за потврда пред да нарачате.
2,Како можам да ти пратам на имиња и бои, што ми треба? Првиот метод,ве молиме закуп на имиња и бои во "Оставете порака за овој продавачот" опција кога ќе ги видиш и да ја потврдите вашата цел. Друг начин,кликнете "Контакт Сега" за да ја испратите порака до снабдувачот во Сервисен Центар.
3,можете Да направите dropshipping?
Да,ние сме фабрика. ние не dropshipping во светот,ве молиме оставете на клиентите адреса директно,ние ќе го испрати во потрага по некои детали.
4, јас моите сопствени дизајни,можете да направите тоа?
Да,ние може да направи сопствени decals,ве молиме да го проверите со нас пред да нарачате.

Параметрите на стоката

боја:
Црна, Прилагодено Боја
Големина:
small 35X40cm, medium 42X50cm, large 56X 65cm, huge 110X126cm, XL 183X210cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер,Мебел Налепници
Бренд Име:
HUAIDE
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
A632
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Подобро ви се допаѓа

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

Ние тестираат сите предмети пред да се испрати до вас, но понекогаш можеби и оштетена на начин, па ако об

2 парчиња / set Хотел Салон Вратата Ѕид Налепници DIY Mural Спалната соба Дома Декор Постер ПВЦ Водоотпорен Вр

Барање за враќање на производот .*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се с

Прилагодено дизајн и боја!Капка Превозот На Располагање!!!^_^Опис : 1 Издржливи, перат и изрибан (мека четк

DiscriptionМатеријал : Еколошки ПВЦЗаврши ефект : Како се покаже сликаФункција1, Договор за декорација...

Мини мешани цел е одлично ! ако вредноста на вашиот единствена цел е над 70 ние ќе ги испратите вашите кес

експрес : 510 дена сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да напр

* Ви благодариме за поддршка на нас и ние ќе го задржи на нудејќи им на најдобар услуга и производ за вас.*

Имитација 3 D Нови Пустината Вратата Налепници Дрвени Налепници самолепливи Декорација Водоотпорен Вра

Дома Декорација ПримерокПлаќање : * Ние го прифатат плаќање Aliexpress поддршка.Испорака : * Пратката ќе се ор

Сакура Вратата Налепница DIY Дневна Соба и Спалната соба Вратата Налепници Нови Доаѓањето Дома Декораци

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

Опис на 100% Сосема Часовникот Батеријата : АА батерии (Не се вклучени) Материјал : Акрилик огледало Дебел

детали за производотцена полу метри цена : 36 јуани / 1 m counteroffer не !miraculousness стакло налепници на dimmest чисте

♥♥♥♥ Материјали ♥♥♥♥ Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останатите на површина ,но не може да се

[size]Ширина : 56cm, Висина : 60cm[default color]нане[објект слики][ЗА БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашит

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 42cm X 78cm57cm X 106cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност

добредојдовте на нашата продавницавие не може да го пропушти оние производиДетали за производот : голе

За Превозот* Пратката ќе се организира во рок од 2 работни дена откако плаќање е завршена...

Scroll