Новак
БОБО ПТИЦА L-D28 Оригинални Бамбус Дрво машки Часовници со Елени Дрвени Бенд Кварц Движење, Машки Часовници ОЕМ

БОБО ПТИЦА L-D28 Оригинални Бамбус Дрво машки Часовници со Елени Дрвени Бенд Кварц Движење, Машки Часовници ОЕМ

Достапност: Залиха
DEN 1094.00
DEN 1439.52


Поддршка на големо, пад на превозот и прилагодено лого
Како да ги пратите парцели?
DHL
Сингапур пост & e Packet
Aliexpress Стандард За Испорака
Добредојдовте да контактирате со продавачот да се зборува за било какви прашања за нарачка!

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Материјал Тип:
бамбус
Бендот Ширина:
22.5 mm
Број На Модел На:
L*D28
Бендот Должина:
21.5 cm
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Функција:
Никој
Случај Материјал:
бамбус
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Дебелина:
11.5 mm
Dial Дијаметар:
45mm
Случај Обликот:
Круг
Се прилагодите &Drop превозот:
Yes
Пол:
Мажи
Пакетот Вклучува:
1 види, 1 картон, 1 настава, 1 ознака, 1 перница, 1 алатка

Подобро ви се допаѓа

и Skype : Елитностqiumiaochun1 ние ќе ви одговори во рок од 12 часа Повратни информации : 1 Тоа ќе потрае околу 1530 де

Ретро рачен часовник Креативни Музички Ноти Бронза Зглоб Види Панк Часовници TT@88Опис : категории на пр

Можете да го носат на вашите раце и да се бања Ние ќе ви испратиме бесплатно на висококрај види подарок к

Топ бренд Yazole бизнис види и 100% висок квалитет.Предности : Отпорност на Вода : 3 ATM водоотпорни,лесно се спр

Повратни информации & Контактирајте со нас : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме

Не се враќа објект пред да контактирате со нас, бидејќи ние би можеле да добијат ништо без претходно изв

Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да leaveing

Поддршка на големо, пад на превозоти прилагодено логоКако да ги пратите парцели?DHLСингапур пост & e PacketAlie

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаПол : МажиДисплеј : АналогниСтил : Невр

Ние се реализира најголем дел од нашиот успех е и наш клиент Добредојдовте Dropshipping Трговија На Големо !Ка

Карактеристики на производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Движење Тип : Кварц Случај Материјали : Дрв

Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настав

Контактирајте Со Нас1.5 cm Бенд Ширина : 22mm Отпорност на Вода : 30m Карактеристики : Движење : Време Модул ква

Повеќе Временска Зона Ултра Тенок Едноставна Нордиските Дизајн Види Мажите Sapphire Вистинска Кожа Водоот

CHENXI Мажите Часовници Кварц се Прикаже Часовникот Декорација Носат Часовници Едноставна Моден Стил Маж

Ако имате било какви сугестии или не се задоволни со стоки или услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда го фа

Ако не ја прими стоката во текот на 60 дена,ние ќе се 100% наплата безусловно УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвид

дебелина : 0 Превозот И Предавање&Осигурување1 За слободни брза испорака, ние ви препорачуваме да земе го

Scroll