Новак
3D Симпатична Мачка Ѕид Налепница Животински Модел Ѕид Декорација Слика Прекрасна Деца Соба Ѕид Налепници 40*60см Пад на Превозот

3D Симпатична Мачка Ѕид Налепница Животински Модел Ѕид Декорација Слика Прекрасна Деца Соба Ѕид Налепници 40*60см Пад на Превозот

Достапност: Залиха
DEN 92.00
DEN 122.40


Карактеристики :
Направени на добри и квалитетни ПВЦ, не-токсични, се безбедни за употреба.
Симпатична мачка ѕид налепници, многу симпатична и убава.
Може да се користи како детска едукативна алатка, да ви помогне на вашите деца за да дознаете мачка информации.
Лесно може да се лепат на ѕидот или други мазни површини.
Prefect како подарок за вашите деца.
Спецификации :
Материјал : ПВЦ
Големина на : 40*60см
Боја : мулти боја
Модел : мачка
Пакет се вклучени :
1* 3 D Мачка Ѕид Налепница
Забелешки :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2. Поради лични мерење техника е различна, може да биде 1-3cm грешка на физички.Ви благодариме!

Параметрите на стоката

Бренд Име:
OUTAD
Стил:
Цртан филм
Класификација:
За Ѕид
Шема:
3D Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZM373900
Тема:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Големина:
40*60см

Подобро ви се допаѓа

превозот услови1.повратни информацииако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите

(Освен некои земји) Ние само брод да се потврди цел адреси Така што можеме да ги исполнуваат решавање на

Монтажни 3 D ѕид налепници романтична цреша windows пејзаж ѕид налепници дома декорација висок квалитет mural

Опис на 100% Сосема Часовникот Батеријата : АА батерии (Не се вклучени) Материјал : Акрилик огледало Дебел

експрес : 510 дена сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да напр

Производи За Подетални Информации : Бренд : YOYOYUМатеријал : Винил ПВЦТочка Не : NY382Карактеристики : Екопри

Карактеристики : Материјал : ПВЦ Боја : Како на сликата покаже Димензии : прибл 6462cm Внимание : Големина мо

Сакура Вратата Налепница DIY Дневна Соба и Спалната соба Вратата Налепници Нови Доаѓањето Дома Декораци

Мазна Вратата Стил 3d D Ѕид Налепници Сан Марино Старата Улица Сценографијата Винил Mural Дома Декорација Д

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

♥♥♥♥ Материјали ♥♥♥♥ Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останатите на површина ,но не може да се

но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против на

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.*Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 42cm X 78cm57cm X 106cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност

[size]Ширина : 56cm, Висина : 60cm[default color]нане[објект слики][ЗА БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашит

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

продолжи scraper стакло од хартија центар целиот диск од влага , ( водата може да биде некаков отров , откако

2 парчиња / set Хотел Салон Вратата Ѕид Налепници DIY Mural Спалната соба Дома Декор Постер ПВЦ Водоотпорен Вр

Големина (custom sizes достапни по барање)42cm (висина) x 60cm ( широк )57cm ( висина ) x 81cm ( широк )1 инч = 2.54 см C O L O R C H O I C

Производи За Подетални Информации : Бренд : YOYOYUМатеријал : Винил ПВЦТочка Не : Y010Карактеристики : Екоприј

За Превозот* Пратката ќе се организира во рок од 2 работни дена откако плаќање е завршена.* Ние ќе се врат

Барање за враќање на производот .*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се с

Scroll