Новак
6colors Случаен Мешани Сончоглед Насликани Дрвени Копчиња Украсни Копчиња За Шиење Scrapbooking Занаети 50pcs 25мм MT0984

6colors Случаен Мешани Сончоглед Насликани Дрвени Копчиња Украсни Копчиња За Шиење Scrapbooking Занаети 50pcs 25мм MT0984

Достапност: Залиха
DEN 109.00
DEN 114.72


Answer : ___________________________ Note :
2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на број )
3.Ако не се согласувате ,ве молиме размислете повторно пред цел. Ви благодариме за разбирањето!
4.Ако имате било какви проблеми,ве Молиме контактирајте со нас.
6colors Случаен Мешани Сончоглед Насликани Дрвени Копчиња Украсни Копчиња За Шиење Scrapbooking Занаети 50pcs 25мм MT0984
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 25mm
Дупка Големина : 1,3 милиметри
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Мешани
Количина
Ќе добиете 50 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
MT0984
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Превозот

Параметрите на стоката

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
MT0984
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Употреба:
Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
промет на големо и промет на мало со:
retail&трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
цвет-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
is_customized:
Yes
Големина:
25mm

Подобро ви се допаѓа

1 Состојба : 100% Сосема нов 2 Боја : како на сликата 3 Пакет : 30pcs 4 Материјал : Бакар+Позлата+Кристал 5.Функциј

Главната ВоведМешани случајно од акциите модели.Можеби некои Модели не се исти како шоу,ве молиме да се

5 mm 15mm Различни Бонбони Бои Пластични КопчињаМодел# : AJ003Материјал : пластикаГолемина : 2 големини на расп

100% Сосема Нов.Материјали : ДрвениБоја : КОМБИНАЦИЈАГолемина : 24*21mm ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.039

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 15mm Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Експрес Испорака, како што се ЕМС / DHL / Федекс може да биде следење Но, поради различни политики во разл

Станот назад 10pc 18mm круг Убавина Аватар Смола Копчето сребро кристал метал Свадба декорација на косата ц

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор

· Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен.· За бесплатен пре

Напомена : Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.5# is out

Големина : 19*15mmМатеријал : Цинк ЛегураПозлата : Сребро.Боја : КАКО на СликатаМесо тело : НЕMOQ : да може да се

Плаќање : Ние ја прифатат плаќање од страна на Зачувам / Alipay,Ние може да се покаже помал износ во фактурат

Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Големина : 24mm Позлата : Сребро и Злато месо тело : НЕ MOQ : 50pcs КУПУВАЊЕ БАРАЊЕ : За позла

Scroll