Новак
( 1000 компјутери/многу ) Метрички M4 x 6mm Црна Најлон Хексадецимален Болт, Хексагонална Завртка.

( 1000 компјутери/многу ) Метрички M4 x 6mm Црна Најлон Хексадецимален Болт, Хексагонална Завртка.

Достапност: Залиха
DEN 1872.00


Црна Најлон Хексадецимален Гром.
Количина : многу 1000 парчиња.
Навој дијаметар : Метрички М4 (4mm), конец должина 6mm.
Материјали : Најлон 66.
Ние можеме да снабдување на големо наредби, ако треба масовно цел/купување на, ве молиме слободно да ме контактирате.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Параметрите на стоката

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
SCW-DB/M4x6-1000

Подобро ви се допаѓа

Легура Велосипед Велосипед Диск Сопирачки Роторот Завртка Завртки ОревиМАТЕРИЈАЛ : 7075 T6 Aliminium ЛегураБо

Име на производ Ejector Pin Материјал Челик Боја Сива Совет Дијаметар 10мм месо тело Пречник од 15mm Вкупна Долж

20pcs M6*8 / 14 / 20 / 30 Алуминиум Легура Цветен Чекор Рака ги Заостри Завртка

500 PCS DIN916 Нерѓосувачки Челик Ален Главата Штекер Хексадецимален Поставите Копачка Завртка Асортиман Пр

започнетекрајотХексадецимален Socket Head Кап Завртки ЗаврткиМАТЕРИЈАЛ : 304 Stainless SteelDIY Материјали : Металугр

Примероци се Титаниум завртки M4x4.5 Torx T10 возачот,Сопствени Мали Решетка Главата,Титаниум GR2.Ве молиме да

Име на производ Coolant Црево Материјал Метал Тема Надворешен Дијаметар 21mm / 1 / 2"PT Млазницата ДијаметарНад

Ова е за една кеса од 280 делови на М2.5 А2 Нерѓосувачки Челик DIN7991 Рамен Socket Head Кап Завртки Со Хексадецимале

Примероци се ANSI Титаниум завртки 832x1 / 4 Torx T20 Возачот Обичај Копчето Главата,Ti GR2 ПолиранВе молиме да се ч

Има позитивни и негативни tolerances се особено загрижени за оние кои се пука, ореви, рамни подлошки, задржув

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во ор

20pcs м8*45 а2 70, скопје 304 од не ' рѓосувачки челик хексадецимален countersunk flat завртка м8

цената е за 50 парчињаако ви треба други големина ,ве молиме контактирајте ме ,јас ќе ви понуди цена .

Име На Производ Течни Ниво На Контрола Плови Switch Модел Бр UQY70 AB Контакт Тип 1 NO + 1 NC Работен Напон AC напон 22

Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група Се Враќа & Наплата П

1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се оста

започнетекрајотХексадецимален Socket Head Кап Завртки ЗаврткиМАТЕРИЈАЛ : 304 Stainless SteelDIY Материјали : Металугр

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се : Trademanager ID : cn1510190179Skype : pennywanliВ

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се : Trademanager ID : cn1510190179Skype : pennywanliВ

Име на производ Брзо Монтирање Дизајн Облик Y , 3 Начини Конектор Тип 6mm да 6mm / 0.24" да 0.24" Материјал Пластич

Црна Најлон Хексадецимален Гром.Количина : многу 10 парчиња.Навој дијаметар : Метрички М4 (4mm), конец должи

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се : Trademanager ID : cn1510190179Skype : pennywanliВ

Име на производ Ротари Switch Модел KCZ3*6 Материјал Метал, Пластика, Димензии(knob не се вклучени) 42 62mm x / 1.7" x 2.4

20pcs м8*40 а2 70, скопје 304 од не ' рѓосувачки челик хексадецимален countersunk flat завртка м8

Преку Aliexpress Порака или Цел ПоракиB Бидејќи титаниум сврзувачки елементи може да отпорен на корозија од s

Објект : Двоен Крајот StudsМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликПакување : Пластична КесаСтандард : GB / T 901Г

Scroll