Новак
8049 Мода корејски новиот дизајн на врвот на косата канџи за девојки високо-квалитетни пластични пет -petaled цвеќиња за коса клипови 3.3*2CM 12pcs/многу

8049 Мода корејски новиот дизајн на врвот на косата канџи за девојки високо-квалитетни пластични пет -petaled цвеќиња за коса

Достапност: Залиха
DEN 181.00
DEN 210.72

Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот
4 ) .Сите предлози се добредојдени, ве молиме e-mail на нас пред да замине на негативен feed врати или отворање каков било спор на сајтот, Комуникација е најдобар начин да се реши проблемот.
Настава : Нашиот Материјал е многу добар ,боја е висока светла , малку сила е многу силна !
Можеби може да се стави некои шарм или цвеќе на канџи (на пример)
Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата,монитор,или било кои други разумни прашања. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Ние ќе брод ќе производи во 1-7 дена(според количината на вашите нарачки)откако ќе се направи исплата. УСЛУГА THANSITE ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Време на испорака (од Кина Пост )
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од датумот на породување.Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook , ние ќе ви даде подарок или ДОБАР ПОПУСТ за вашата следна цел. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 започнува, ние ќе ви даде supprise попуст за вас следната цел.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги ,а позитивни повратни информации и 5 ѕвезди во секоја категорија е многу ценет и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.Можете да не контактирате и да се обезбеди фото и оригинални цел броеви. Ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас.Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте среќни со нашите производи правни основи контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален(3stars)или негативни(1-2stars)повратни информации.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
8049
Стил:
Моден
Тип:
Губење На Канџи
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
FSGZ
Бои:
Светла Црна/Светла желка-школка
Големина:
3.3*2CM
Количина/многу:
12pcs

Подобро ви се допаѓа

Вовед duction1)Боја : 16 боја Алтернатива(како слика)2)материјал : chiffon3)Тежина : 8g / еез4)ГОЛЕМИНА : 9cm5)пакување : 5

1.Објектот спецификитеСе продава 120pcs Grosgrain Clippie Лак за Коса Убавината на Косата Додатоци Слободни shipping Rib

Paypal е единствениот прифатен метод на плаќање по овој пат (не вклучувајќи ги и "за продажба" предмети) Ние

Моден памучна ткаенина headbandпромена на бои секојдневниот и направете ја вашата шарени живот!Превозот : в

Вовед duction1)Боја : 16color Алтернативни2) материјал : Неплетени ткаенини3)Тежина : 1.5 g / парче4)ГОЛЕМИНА : дијам

Африкански дизајн Headscarf долго Глава шамија Еврејски Headcover Turban shawl Искриват Коса Африкански Headwrap Бохемск

1.Објектот спецификитеСе продава 200pcs Мали bitty коса лакови за доенчиња години & малку девојки во pinks Беспл

Наплата е прифатена само ако објектот за замена е надвор од акциите Ве молиме не остави никакви негатив

Добредојдовте!!Ве молиме оставете порака за боја Бр.Ако не знаете за вебсајт да ги пратите на, ве молиме

Ако некои боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контакт

Даде се обиде и доверба нас,ние ќе ви покаже слатка фантастичниот свет Ако сте задоволни со нас, ве молим

Експрес EMS, тоа трае околу 529 денови на светот.Може да се купи според личните желби.Кредитна гаранција де

Боја : 3 бои, Материјали : Најлон,лента ,мушка Големина : надворешниот кол е околу 6cm и Еластична

Материјал : а rtificial цвет 4 Акции Боја : жолта,виолетова,сина,портокалова Количина : 1pcs Може да имаат малку

Grosgrain Лента Деца Бутик за Коса, Лак Алигатор коса клип години еластична губење на гумени бендот коса врс

Producr Детали1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет2.Материјал : памук3.Повод : Секојдневниот Живот / Партија4.Паке

Ако треба да плаќаат на други начини, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку емаил или о

1.Објектот спецификитеТрговија на големо Евтини 120pcs / многу Лента Скулптура Цвет Коса Поклон Бесплатен

Благородна и елегантен,девојки неопходни работиБонбони Боја и Висок КвалитетДобар Подарок За Бебе Дев

Повеќе од $150,испраќаат преку нашата ПОБРЗО ПРЕВОЗОТ МЕТОД5.Ценети за вашата шопинг и љубезно им помогне.

Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.Ние мож

ПЛАЌАЊЕНие прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Visa, Master, ТТ и Money bookers.Пред исплата, ве молиме двојно про

1.Објектот спецификитеТрговија на големо Евтини 150pcs / многу Лента Скулптури Hairclip Розова Балерина Каракт

Материјал : а rtificial цвет 4 Акции Боја : беж,жолта,јоргованот,црвена Количина : 1pcs Може да имаат малку боја р

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

Опис на производот Точка Име : DIY ШНОЛИ боја : сребро Големина : 45mm Количина : 3 00pcs / многу Пакување : Opp кеси

Опис на производот Точка Име : DIY ШНОЛИ боја : сребро Големина : 45mm Количина : 300pcs / многу Пакување : Opp кеси

оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако предмети сте примиле е задов

Scroll