Новак
Стој PCI-E x16 pcie pci Express 16X да 16x Столб Extender Картичка со Molex IDE Моќ & Лента Кабел адаптер од 20cm

Стој PCI-E x16 pcie pci Express 16X да 16x Столб Extender Картичка со Molex IDE Моќ & Лента Кабел адаптер од 20cm

Достапност: Залиха
DEN 427.00
DEN 474.24


PCI-E Изразат 16 X да 16x Столб Extender Картичка со Molex IDE Моќ & Лента Кабел 20cm слој за PCB бард дизајнирање. -1-слот за PCI-E 16 X столб картичка со нормални лента кабел. - со голема брзина FFC кабелот е флексибилен за 1 U,2 U,3 U шасија. - Поддршка на PCIe 1 X картичка и 4 X,8 X,16 X картичка( само што обезбеди 1 X брзина). - Дополнителна molex(12 V/GND) напојување за PCI-e видео картичка.

Параметрите на стоката

Должина на кабел:
0.2 m
Бренд Име:
CY
Тип:
pci-e Стој
Број На Модел На:
EP-074
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Подобро ви се допаѓа

МИНИ 1080 P VGA да HDMI Адаптер VGA2 HDMI Конвертор Конектор со Аудио за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп на HDTV Проекто

Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контакти

******************************************************Повеќе детали : DB15 женски DSUB 15 Pin Порта Сигнали Збег PCB ОдборТерминал завртк

19pin USB 3.0 машки насловот за да 9pin USB 2.0 женската порта кабел му помага на вашето USB 3.0 19pin уред е поврзан со USB

5 Gbp / s 90 степени лактот дизајн USB 3.1 USBC Тип В машки да Десна Аглеста USB 3.0 машки Пренос на Податоци Полнењет

Стандарди : потврдува да USBV1.0,1.1 и 2.0 и ОВЖС RS232.USB сигнали : VCC, ПОДАТОЦИТЕ+ПОДАТОЦИ,GND и FG.Работни сигнали : DC

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

Ако по 70 дена (Бразил / Чиле / Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте

НОВИ микро usb машки 90 степени лева аглеста да usb машки лева аглеста srping стигнале кабел 1mго поддржуваат си

figura 8 IEC 320 C7C8 Ângulo де 90 Graстав Cima Став Baixo Em Ângulo Direito Adaptador де Energia ACmacho став Fêmea Adaptador де Extensão90 gratipo аголнаse enca

Ако по 70 дена (Бразил / Чиле / Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелИспорака :

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.П

M870(со кабел)Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве

Answer : ___________________________ Note : Нова точка Никогаш не Се Користи ,Нема Пакет паднав изгледа 90% нови за начин на Ж

Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви

52 / многу10 парчиња / многуБесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 315 * 2,5 mm, 15.65 / многу10 парчиња / многуВис

Micro SD ТФ за SD Картичка Полнење Мини Адаптер за Екстра Складирање Macbook Air / Pro / Ретината Поддршка на Микро

Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или

Нови ОРИГИНАЛНИ BN3901154 LLED ТВ LAN АдаптерRJ45 МРЕЖАТА Ethernet WIFI DONGLE ПРОДОЛЖУВАЊЕ КабелПОДДРЖАНИ МОДЕЛИUN40 C7000 WF,

Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се

10pcs Напред Насока 30 Pin FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел Теренот 0.5 mm должина 250mm бесплатен превозотСпецификац

Ви благодариме за вашиот вид разбирање Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште

65 mm центар pin ACER Travelmate 5610 серија(TM56104836),5710Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешк

Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое вр

ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот иБило какви прашања или проблеми само се чувствуваат с

Ако по 70 дена (Бразил / Чиле / Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте

Scroll