Новак
700g Зрна Зачини Hebals Жита Кафе Сува Храна Мелница Мелење Мелница Машина gristmill дома медицина брашно прав дробилката

700g Зрна Зачини Hebals Жита Кафе Сува Храна Мелница Мелење Мелница Машина gristmill дома медицина брашно прав дробилката

Достапност: Залиха
DEN 4529.00
DEN 5328.00

7, мил најновите зголемување на воздухот преоптоварување заштитник, сеопфатна заштита на моторот, за да се избегне преоптоварување и гори моторот. 4, чистење на канализација, работа поставени на прашина, користење на храна одделение силиконски фоки, дробење материјал без загуба, дробење комората донесува храна одделение од нерѓосувачки челик цртање процес, ѕид користење на висок сјај полирање технологија, мазен и лесен за чистење; дробење различни лекови никогаш не string боја и мирис; мелење ритам и ножеви се направени од не ' рѓосувачки челик, да ги исполнуваат избегне железо во многу Кинески билки барања. Имаме ЕВРА / велика БРИТАНИЈА / AU / НИ Plug availale со 220-240 V или 100 V-130 V
Напон 50/60 Hz достапни, ве молиме одберете го правилниот приклучок и напон опција кога ставање ред. Замав видот на високо-брзински билки мелница принцип : со Користење на општи мелење висока брзина на ротирање ножеви хит за да се постигне сув материјал comminution. Ви благодариме за вашиот attetion. 8, брзата отворен поклопец замав тип со голема брзина мелница максимален капацитет на 700grams. Материјалот директно во дробење комора, заклучување на дробење комора поклопец и подигнете 1-3 минути за да се комплетира дробење.
Како користење на било кој мотор-диск производ, тоа може да има некои горење на миризливи доаѓа од мотор на почетокот , но не грижете се, тоа е вкупно нормална ситуација, бидејќи на новиот мотор добива греење до лубрикант кој обложени на калеми, тоа ќе си оди по неколку пати употреба. Современата медицина е реално (Аптека) неопходна алатка наместо на традиционалната медицина медицина, малтер, работна ефикасност е 50 пати од онаа на прирачник медицина, од страна на корисникот корист и пофалби! Можат да се применат на клиниката, болница, аптека, традиционалната Кинеска медицина обработка на Кинеска медицина и Кинеска медицина продавница мелење, здравствени производи продажба контра Камериер обработка, Институт за Истражување, лабораториска анализа и апарати за храна (ориз, грав, црвени датуми, сусам и сл.

Параметрите на стоката

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Моќност (W):
>1501W
Функција:
Грав Производ
сертификација:
CE,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Сад Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Традиционалните / Работа Врвот
Капацитет (l):
Бренд Име:
SUSWEETLIFE
Контроли Тип:
Притисни Копче
Мелење Метод:
Не-нето Мелење
Тип:
Миксер
Поставување Метод:
Застане / Табела

Подобро ви се допаѓа

B10 Домашна употреба 10 Литри електрични стојат храна миксер, планетарен миксер, јајце beater, тесто миксерма

Тестото миксер машинаСпецификација : Модел : XMHS130Сад капацитет : 130 LБрашно капацитет : 50 KGНапон : 3phase 220 / 230

Midea МЈBL80 Y21 Ѕид Кршење Машина Грав Млеко Blender Миксер Процесор Морнар Машина Овошје и Зеленчук ХранаНапон

Автоматско греење готвење машина стаклена чаша мулти функционални домаќинство со електричен МиксерИм

Midea Мултифункционален Миксер Blender морнар МашинаМодел : WBL2521 HНапон : 220 vПриклучок : plug КинескиМоќност : 250 w

Ние ќе ви помогнат да се заврши цел и да даде соодветни мерки за компензација на4 ако изберете пост возду

FY801 1 PC Еден главата млеко се тресат машина комерцијалнимлеко shaker blender Електричен напон 220v нерѓосувачки

Answer : ___________________________ Note : Оваа чаша погодни само за SH992 Храна блендер !!! На SH992 Храна blender како следејќи го о

Answer : ___________________________ Note : машината е со капак Повеќе слики од машината, ве молиме контактирајте со нас.Нап

3) Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве Молиме да ја потврдите нарачката онлајн и да им даде добра на пов

Откако машина биде потпишан тој рече дека не било каков проблем со стока Pls Внимание на : 1)потрошувачите

Scroll