Новак
4x LT RT Предизвика Potentiometer Switch Замена Дел за Microsoft Xbox 360

4x LT RT Предизвика Potentiometer Switch Замена Дел за Microsoft Xbox 360

Достапност: Залиха
DEN 228.00
DEN 239.52


Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испратите сликите или видео,ние ќе разговараме метод за да се реши овој проблем со вас.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,ние sincerel ве покануваме да оставите позитивен фидбек (Пет Ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Ќе бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испорака кога пакување,и ние ќе се потрудиме да се спречи оштетување во транспортот.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNIGN ПОНУДАТА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Враќање Враќање
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Доаѓа подготвен да го инсталирате.
Ве молиме испратете го на неисправни производи во рамките на гарантниот prriod. Запад Унија,TT.
3)Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Совршен фитинг & функционалноста на ОЕМ Дел е загарантирана.
Кина Пост : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање,и вашиот po#.Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
eXtremeRate
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
MicroSoft Модел:
Xbox360
Број На Модел На:
не се применува
Со USB:
No
is_customized:
No
Состојба:
Нови
Тип:
Копчето(а)

Подобро ви се допаѓа

Луксузна Вистинска Кожа Флип Случај за LG P705(OptimL7) Со Магнетни Затворање Бесплатен Превозот САД$ 10...

Ако имате било какви други барања, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе се обидеме потрудиме да ви пос

Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.Ако у не се задоволни со предмети у ord

2 парчиња Бренд Ракав Лактот Кошарка Водат Снимање Рака Продолжен Armband Отворено Спорт Салата компресија

Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде 5% ПОПУСТ за вашата следна цел...

Повратни информацииПочитувани купувачот ,кога сте примиле цел : 1.Ние се обидуваме се потрудиме да ви по

Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPSот,ТНТ,EMS,Fed Ex

Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и де

силиконски стомак 67 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата Големина : 35*26*6cm Молци : 6~7 мес

8см * Забелешка : мерење на големина на различни, или имаат 24cm грешка, разумен опсегАко имате прашања во в

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

Начин На ПлаќањеПрифаќаме само alipay.Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со на

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

ПревозотНие сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандар

Се Враќа РокВо случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побр

5 гПакетот Вклучува : 2 * Thumbsticks За PS4Превозот : За продажба на мало предмети, ние ги користиме на Белгискио

САД$ 20.99 / многу12 парчиња / многуСАД$ 20.88 / многу6 парчиња / многуСАД$ 26.99 / многу12 парчиња / многуСАД$ 15.88

Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Ки

8 cm, јаже прилагодливи да 60смАко имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испр

Scroll