Новак
Пакет 3.7 V литиум полимер батерија 602030 точка читање пенкало флеш чевли снимање пенкало безжична картичка звучници Батерија

Пакет 3.7 V литиум полимер батерија 602030 точка читање пенкало флеш чевли снимање пенкало безжична картичка звучници Батерија

Достапност: Залиха
DEN 490.00
DEN 662.40

5 А, со над задолжен, со текот на испуштање, краток спој заштита одбор. Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика . Вашето мислење е многу важно ве Молиме контактирајте со нас веднаш Пред сакате да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот на извршувањето, со текот на струја, краток спој, итн. 100% сосема нов. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc. Ве молиме да направите исплата побрзо , тогаш може да се организира испорака за вас побрзо. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и детално И ве молиме да ни нудат за вашиот телефонски број и zipe код за да се обезбеди поштата може да стигне до вас. Висок квалитет и со висок капацитет. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето.25 v, испуштање критичниот напон 2. Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звучник Микрофон Рекордер Мобилен Телефон за Итни случаи Напојување Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Телефон PDA КАМЕРА Моќ Банка DVD ЕВД Паметни Часовници, Е-книги Лаптоп Хеликоптер Електронска Цигара и други електронски уреди.Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1.
Пост пратите само КН, Xinjiang, Тибет клиенти, батеријата може да не се пренесат, не пука. Предметите ќе бидат испратени од страна на Регистарот на Воздухот Mail до вас, како е можно поскоро.75 V, овозможувајќи максимална струја 0.

Параметрите на стоката

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Подобро ви се допаѓа

Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена.1040m Ah ЛПE17 LPE17 ЛП E17 батеријата за canon EO

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

2 парчиња 1500m Ah ЛПE17 LPE17 Камера Батерии За Canon EOS М3 М5 750 D 760 D T6i T6s 8000 D Бакнеж X8i Батеријата Главната Тема : * Пр

is_customized : ДаКарактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита кол

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

Нови пристигнувањенајниска цена во сите aliexpress20 КОМПЈУТЕРИ СЕТ100% Сосема Нов и Висок квалитетНапон : 1.2 Vг

Ограничено време за промоција : 4000 6000 Мр Мр мобилни моќ полнење богатство бренд мобилен телефон универз

Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден Се Враќа & Гаранција 1 Ако не сте ги задоволи

Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc Батерии Напон 3 Пакет содржи : 1 x КОМПЈ

Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето Повеќето типови на батерии н

Висок квалитет и со висок капацитет Контакт 1 100% сосема нов Батеријата е предвидено со заштитна плоча, к

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

KENTLI 4pcs АА ОД 1,5 V 3000m Wh литиум liion батерија + 4 Канал литиум полимер liion батерија полнач за батерииБренд : KENTLI

Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика ., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба.

Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas до

Бренд Нови ПристигнувањеТопла продаде во Русија и САД9 Пакети сетКомпатибилен : со Повторно & Повторно :

Апликации 1.7 V2 директни фати, 27 CM Производот модел : 366292 Производот капацитет : 1500m Ah Производот напон : 3.6

најниска цена во сите aliexpress10 КОМПЈУТЕРИ СЕТ100% Сосема Нов и Висок квалитетНапон : 1.2 Vголемина : 4.25 CM*2,2 СМХ

Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни инф

Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звучник Микрофон Рекордер Моби

Нашата служба за корисници тим работи од понеделник до сабота од 9 часот до 6 часот, обратете се до нас пр

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,TT Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Сите големи кредит

4 V батерија, мобилни моќ батерии, литиум полимер батерии за MP3 3.

Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена ДОБРЕДОЈДОВТЕ да ја Посетите Power Trus

3 ЕЕЗ сетнајниска цена100% Сосема Нов и висок квалитетКапацитет : 1800m AhНапон : 1.2 VХемија : NiCdДимензија : 4 / 5 П

12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, с

Scroll