Новак
LNRRABC Жените Chiffon Цвеќиња Печати Марами & Обвива Шамија Сончање Марами корејски Style160x50cm Обвива Shawl Pashmina Bandana

LNRRABC Жените Chiffon Цвеќиња Печати Марами & Обвива Шамија Сончање Марами корејски Style160x50cm Обвива Shawl Pashmina Bandana

Достапност: Залиха
DEN 93.00
DEN 124.32

Тоа може да биде подолг. Ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари, ние ќе го цениме тоа многу се Враќа, Ако предмети оштетени или во транзит, немојте да се грижите, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас,ние ќе им даде надомест на штета.ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши. Превозот : САД : 10-35 дена,велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена.Други земји : 15-55 дена.купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.
Опис
100% Сосема Нов
Материјал : Chiffon Големина : 160*50 CM Родова:Жени,Девојки,Дами Стил : корејски стил
Карактеристики : Заштита Од Сонце
Боја : Види на сликата, одберете од себе
Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам Преку Кредитна Картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, Банкарски Трансфери. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако вашата нарачка вредност е повеќе од $150,ние може да обезбеди брза испорака и бесплатен превозот цена,можете да го нарачате и нека се прилагоди цена за вас,но ако ви се исполнат на даночни проблеми,треба да се реши од себе,се надевам, ќе може да се разбере. Повратните информации ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
LNRRABC
Марами Тип:
Шамија
Материјал:
Chiffon
Марами Должина:
135cm-175cm
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
Марами & Обвива

Подобро ви се допаѓа

Зима 100% Реално Природно Крзно Јака & Женска Scarfs Мода Грб Џемпер Марами Јака Луксузни Raccoon Крзно На Вратот

2014 Lastest мода дама Птица Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : една бо

БрендLUOKADUDUСоставviscoseСтилбесконечност &долго шамијаMEAS90 WX180 L cmПакетOPPТежина100gПревозотВе молиме провере

До 2015 мода дама Був Печати Жените Марамиголемина : 180*95cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 11 боја во па

ZY86002 2016 година Топла Продажба Зима Мода Multicolor Neckwarmers Вистински Плетени Рекс Зајакот Крзно Големи Марами

,LTD е професионална производител на свила за повеќе од 20 години Укината складирање наместо да виси. Избе

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.За Повратни Информацииа) Ако не сте

2017 Нов лист Tassel Убава долго Шамијаголемина : 180*100cmматеријал : памукбоја : една боја , u може да изберете бо

Она што можам да направам?Ако не сте добиле вашата нарачка, ве молиме обидете подолу методи за да се реши

моден дама Батерфлај Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 10 бои как

LZJN Хит Боја Големи Шамија Жените Памук Shawl 3М Продолжен Долго Марами Индија Nipal Стил Headscarf Кејп Bandana Заврш

2017 Мода Chiffon Свила Жените Шамија Бренд на Луксузни Плоштадот Лето Плажа Ќебе Foulard Femme Hijab Shawls Size100*100cm

До 2015 мода дама Коњ Печати Жените Марамиголемина : 180*95cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 11 бои како п

Големина (CM) : 180 X90 CMПакет : OPP ВРЕЌАМатеријал : 100% Свилен ДамкаСвила Шамија Заврши Печати Пеперутка Марам

Трговско Име : 100cm*100cm 100% Twill Свила голем плоштад шамијаМатеријал : 60% Чиста Свила TwillТкаенина Тип : Свила В

2014 Lastest мода дама Слон Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 12 бои как

2014 мода дама Нов Батерфлај и проголта Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиесте

Моден Bandana Луксузни Cachecol Бренд Памук Шамија Жените Shawl Висок Квалитет Stoles Нови Tassels Eugen предиво спојување

2017 Нова Мода Злато Место Печати Шамијабоја : 3 боја во парк, морнарица,розова,белаu може да се избере боја

Отворено Руно Јака Желка Крзно Возрасни Тешка Категорија Вратот Потоплите ПосејдонМагијата шамија, ко

Тактички Воен арапски Plaid Шамија Отворено Кампување Лесни Памук Муслимански Шамии Shawl Keffiyeh bandanas Headband Shema

До 2015 Нова мода дама Був Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 8 бои к

Предмет тип : Shawls и Шалови Материјал : voile Количина : 1 парче Боја : како на сликата Големина : 80*170cm Пол : жен

1.материјал : 100% свила.2.големина на : 160*26cm околу.3.тежина : 88g4.оригиналното место : hangzhou, жеџијанг ,кина,кине

Големина (CM) : 180 X90 CMПакет : OPP ВРЕЌАМатеријал : 100% Свилен ДамкаСвила Шамија Заврши Класичната Мрежа Марам

Директна Се Продава Од ФабрикатаМатеријал : Вистински Рекс Зајакот КрзноДолжина : 80смШирина : 12cm ПРЕВОЗ

Scroll