Новак
BOROSA Drusy рачно изработени 12mm Плоштадот Виножито Природни Титаниум Камен Druzy Geode Лабава Лежиште за Накит Заложби Наоди LS014

BOROSA Drusy рачно изработени 12mm Плоштадот Виножито Природни Титаниум Камен Druzy Geode Лабава Лежиште за Накит Заложби Наоди

Достапност: Залиха
DEN 1441.00
DEN 1584.00


Материјал : Природни Титаниум Druzy
Камен Големина : 12mm Дебелина : 5~7mm Должина : 7.5~8"(прибл.16pcs)
Тежина : 21~25g
Количина : 2 ПАРЧИЊА/многу

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
21~25g
Број На Модел На:
LS014
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
BOROSA
Материјал:
Природни Титаниум Druzy
Камен големина:
12mm
Дебелина:
5~7mm
Должина:
7.5~8(approx.16pcs)
Тежина:
21~25g

Подобро ви се допаѓа

Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Благодарам многу.Повратни инф

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Нормално, тоа трае 1530 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail4.71 Цена : $05 Пред да нарачате ве молиме

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса во Pay Pal е точно Вашето задоволство е важно за нас и ние го ц

Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.Нашите главни производи вклучуваат : Полу С

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

ве молиме да се чувствуваат слободни ме праша Ако сте среќни со нашите производи и услугата, јас навист

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 2040 дена да

Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 2040 дена),САД за да испратите EUB(за 1020 д

Се ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910 Име : Европската Сребро Позлатен Шарм Монистра Материјал : Алуминиумски + Сребро По

снабдување DIY модна jewerly додаток,10*6 MM Cylindr форма дрво монистра,нараквица додаток,измешајте боиголемина :

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

снабдување DIY мода накит Додаток,Ѓердан Додаток,14*8ММ правоаголна Монистра,мешавина Бојадимензии : дија

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

ОпишетеМатеријал : СтаклоБоја : како на сликата прикажаниКоличина : 100pcsСтрана : 14 ММконверзија : 1 инч = 25.4

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ва

Scroll