Новак
Се користи За Ricoh БОЛЕСТ 1035 Мешајќи се Држиме За Ricoh Aficio 1035 1045 2035 2045 печатач AF1305

Се користи За Ricoh БОЛЕСТ 1035 Мешајќи се Држиме За Ricoh Aficio 1035 1045 2035 2045 печатач AF1305

Достапност: Залиха
DEN 1265.00
DEN 1437.60

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Или не, ве молам, точно пред исплата.
Гаранција :
1.
Политики :
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Купи со доверба!
2. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние прифаќаме Alipay,. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4.
Плаќање :
1. 12 месеци Производителот 's Гаранција . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
vilaxh
боја:
Други
Број На Модел На:
Поделба Подлога Собрание
Тип:
Други
КОЛИЧИНА:
1pcs
Сертификати:
ISO9001, ISO14001, SGS,STMC
AF1035:
За Ricoh БОЛЕСТ 1035
1045:
За Ricoh Aficio 1045
2035:
За Ricoh Aficio 2035
2045:
За Ricoh Aficio 2045
Модел:
За Ricoh Aficio 1035 1045 2035 2045

Подобро ви се допаѓа

Нормално време на Испорака : Кина Пост Воздух Mail = 15~60 дена , ЕМС = 7~21 дена , DHL = 4~14 дена Ве молиме да ни даде 5

20pcs ОЕМ универзална мали мастило амортизерите за Epson3000 / 7000 / 7500 / 9000 / 9500 печатач раководител амортизерите

Ако припаѓаат на оддалечени места, ве молиме да обрнете за далечински, Ние исто така може да го замени др

Инкџет Температура Контролер NKC ТЦ 48 BD за Галакси UD 181 FY Infiniti Пати Phaeton Taimes Титанџет Формат ПечатачПроизв

започнетекрајотВисок Квалитет на Пренос Појас за Чистење на Ножот Компатибилен За Ricoh Aficio 550 551 650 850 1060 107

Сите пакети се придружени со Следење на број.Q129260064 Медиуми машина собранието Применливи модели : HP Designjet

Опис : Име на производ : Главни Полнење Ролери MC Основно Полнење Ролери ПЦРСе користи за : Kyocera FS1020 FS1024 FS1025

2.76 инчен *984.5 ft (70mm*300М) (2 парчиња / многу) целосна смола лента со големо јадро и мулти големина може да биде

1 АЖивотен Век110 милиони зрнеста или повеќе (печатење ratio12.1,Ние ги Охрабруваме Нашите Клиенти да им Даде

Печати ја главата производ canbe размена во рок од 7 дена по добивањето на пакетот , други производи гаранц

Овде ние ви нудиме две парчиња на брендот нови LCD дисплеј контролер модули за 3 D Печатач 3 D дизајн е сниме

Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОС

Повратни информации : Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ние се очекува со висок

Стоки во транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празницит

започнетекрајотВисок квалитет на пренос појас за чистење на ножоткомпатибилен за Ricoh Aficio 350 450 MF3570 4570 3550

MPC2500 Основно Полнење РолериОЕМPN : Ricoh C 2500За употреба во : Ricoh Aficio MPC2500 / 3000 / 3500 / 4500НА КЛИЕНТИ(ги ПРОЧИТАТЕ

опис на производот34pins сплит DX7 печати ја главата кабел за xenon еко растворувач печатач соF189010 DX7 глава за п

Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање Ве молиме контактирајте ме пред д

започнетекрајотВисок Квалитет на Пренос Појас за Чистење на Ножот Компатибилен За Ricoh MP4000 B 4000 B MP4001 5000 500

SEEBZ 3600 Скали Нова Голема Вози Опрема Хартија Храна Опрема За METTLER ТОЛЕДО 8442 3600 3610 3650 3880 E+ 3600 E+ Скала

Ние НЕ нудиме надоместоци за враќање на такси превозот.Skype : plotterpartsТелефон : 8613602732852 Гдин ЏИНГEmail : plotterparts

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 р

Така на производот сликата ќе видите сега е само за референца,можеби пакување или на производот боја е н

Ако компатибилни објект е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, ил

Scroll