Новак
NoEnName_Null 2017 Модата Партија Накит Пурпурна Кристал Pendant Ѓердан Поставен Симпатична Жените Мода Писмо Срце Облик Накит

NoEnName_Null 2017 Модата Партија Накит Пурпурна Кристал Pendant Ѓердан Поставен Симпатична Жените Мода Писмо Срце Облик Накит

Достапност: Залиха
DEN 160.00
DEN 199.68


Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Z
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
XL001
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
Писмо
Красат член тип:
шарм
Погоден За Ситуации:
Пријатели, роденденски забави и свадби
Метал:
Бакар
is_customized:
yes
Обликот:
Писмо
Земја на потекло:
Кина провинција жеџијанг
Обичај:
Yes
Компатибилност:
Сите Компатибилен

Подобро ви се допаѓа

Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од со

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Descriptio n : Камења Информации : Овална paua abalone школка, овална labradorite, круг оникс, добар квалитет, со висок сја

материјал : стаклобоја : јасноКоличина : 50setsголемина : 25x18mmDIY треба лепакМоже да се стави нешто ви се допа

5955Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Чакра Природен Камен Pendant Ѓердан Occation : Christams подарок за Де

Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв

Сребрен Накит Магнет 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Dif

Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPSот (за 7days).5 инчи во мерењето.За нас Нашата корп

Име : 925 сребрен инкрустирани природни Мадагаскар гранат ѓердан pendant боја : боја Мода богатство добар ква

Полиестер Tassel Pendant Украси, Мешана БојаГолемина : околу 5mm широк, 37~43mm долго, за 200pcs / торба.(бродови од сад н

Најлон Tassel Голема Pendant Украси, Мешана БојаГолемина : за 11mm широк, 70~74mm долго, дупка : 4mm.(бродови од сад не м

Празни Рамки Pendant Поставување со Врежан, pendant коцки база подетални информации : Количина : 20 парчиња / мно

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост

2примерок, ќе биде испратен од Кина, Хонгконг пост.Постојат многу видови на квалитет на пазарот.Тоа обич

Се враќаНие да се потрудиме да им служи на нашите клиенти Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дек

Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на времево царинење или друга прич

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се раз

Scroll