Новак
ACC025 Отвори Циркон DIY Хривнија Шарм Жешка Жени Накит Конектор Злато Мулти-Боја Кристал Овална Тркалезна Форма Pendant 18*23mm

ACC025 Отвори Циркон DIY Хривнија Шарм Жешка Жени Накит Конектор Злато Мулти-Боја Кристал Овална Тркалезна Форма Pendant 18*23mm

Достапност: Залиха
DEN 692.00
DEN 768.96


ACC025 Отвори Циркон DIY Хривнија Шарм Жешка Жени Накит Конектор Злато Мулти-Боја
Кристал Овална Тркалезна Форма Pendant 18*23mm
Предмет : Микро, Отворајќи
Стил : Конектори
Боја : црвена Роза,транспарентен,црвена,розева,сина,бебешко сина,морска сина,темно зелена,виолетова,црна,бела,светло
зелена
Количина : 5 парче
Ако Изберете По Случаен Избор Боја,Ние Ќе Се Меша Бои По Случаен Избор За Вас

Параметрите на стоката

Големина:
18x23mm
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Објектот Тежина:
3.6g
Објектот Ширина:
1.8cm
Објектот Должина:
2.3cm
Производ Карактеристики:
конектор
Објектот Висина:
2.3cm
Број На Модел На:
ACC025
Накит Наоди Тип:
Конектори
Бренд Име:
Mankuu
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
хривнија шарм
Материјал:
Кристално
Големина:
18*23mm
Тежина:
3.6g
Тип:
Овална Тркалезна Форма Pendant
реден број:
ACC025
Стил:
накит конектор

Подобро ви се допаѓа

Опис На ПроизводотМатеријал : clasps(Олово и никел бесплатно)Големина на : Прибл : 12mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm

Боја : Антички БронзаМатеријал : БакарОбјектот спецификација : лента Со внатрешна 25mm во дијаметарОбјект

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови

Ако имате било какви проблеми со од предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да

25мм Облека Избрани Глеѓ Тркалезна Форма Suspender клипови Хардверски Додатоци Лента Занает Пластични заб к

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

DEN 528.00
555.36

(дена не е вклучуваат викенд и одмор) ве молиме reconfirm тоа пред да ја испратите на плаќање.Повратната инфо

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Бидејќи тоа е меѓународна шпедиција,времето за испорака е за 720 дена да arriver да повеќето земји...

Ви благодарам многу за вашата помош.Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex бидејќи секоја

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови

Нема дополнителни такси,но вие ќе може да го добиете вашиот пакет рок од 37 дена,многу брзо!ако имате допо

8 Компјутери Антички Бронза Крајот Капи Монистра Затка Наоди За 10x6mm тасев биле Кожа КабелотКоличина : 8 К

Состојба : 100% сосема новМатеријал : цинк легура(без олово)5.8x5.8мм дебелината 2.7 mm дупка на 0,9 mm1 инч = 2.54 см и

Ви благодарам многу Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи.ОПИС : ГО

Ние специјализирана трговија на големо во Монистра, наоди и занаети Таму може да биде мала разлика во го

Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex.Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа и

8мм Мешан Стил Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs / многу K04668Материјал : СтаклоГоле

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

DEN 480.00
504.96

Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex.Метал Hummer ClaspsОбјектот МатеријалиметалГлавно Бојав

Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот .Ако не сте задоволни со нашата трансак

кога ќе се купи на повеќе од $130dollars Ние ќе го решат проблемот, додека не се задоволни Нема дополнителни т

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет н

Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи кога ќе се купи на повеќе од $

Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!*

Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа !Ви Благодариме! & Најдобри Желби.68 / многупарчиња / многу100 PCS 12mm Бака

Ви благодарам многу за вашата помош бидејќи секоја серија на монистра не може да биде точно идентични Н

Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи.Ние специјализирана трговиј

Scroll