Новак
ERIKC инјектирање пумпа тип вентил VP12# и контрола на притисокот вентил пумпа за инјектор 095000-5650 (16600-EB300)

ERIKC инјектирање пумпа тип вентил VP12 и контрола на притисокот вентил пумпа за инјектор 095000-5650 (16600-EB300)

Достапност: Залиха
DEN 1151.52

, Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!
. Топла Производ листата :
За нас :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co. Тековниот Пазар За Извоз : Исток/Северна Америка, Европа, Средниот Исток, Африка, Азија, Австралија. Акции : Во акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за долго време. Гаранција : 6 месеци.
ERIKC инјектирање пумпа тип вентил VP12# и контрола на притисокот вентил пумпа за инјектор 095000-5650 (16600-EB300)
Предмет : CR Инјектор Контрола вентил плоча Модел No : инјектор Вентил плоча за 095000 5650 Одговараат за инјектор : 095000-5650 , 0950005650 заеднички железнички инјектор ОЕМ Бр : 16600-EB300 16600-EB30# 16600-EB30 A 16600 EB30 E
DCRI105650 инјектор за гориво Автомобил или мотор тип : Niss/на Pathfin/дер R51 2. Производот се покаже
2. Начин На Плаќање : T/T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, И Др. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. Олово време / Време на Испорака : По плаќање ,можете да примате стока во рок од 6-12 ден. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
ERIKC
Материјал Тип:
High-speed челик
Објектот Должина:
5cm
is_customized:
yes
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Објектот:
CR Инјектор Контрола вентил плоча VP12#
Погоден Инјектор :
инјектор Вентил плоча 095000-5650
ОЕМ:
16600-EB300 16600-EB30# 16600-EB30A 16600EB30E DCRI105650
Suitsble автомобил или мотор:
Niss/на Pathfin/дер R51 2.5 dCi
Бруто тежина:
15~35g/pc
Материјал:
High-speed челик
Сертификат:
CE , ISO9001
Пакување Детали:
1pcs/цевка,10pcs/кутија
Автомобил Производител:
Заменлив
Гаранција:
6 месеци

Подобро ви се допаѓа

Висок Квалитет , 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери дел Број : 25345994 способен да : Chevro

И имаат многу бои предмети,ве молам дозволете ми да знам што треба,ако не избра вашиот requried параметар ил

5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612

2, ние не сме одговорни за трошоци во дестинација Боја : црна2.И имаат многу бои предмети,ве молам дозволе

Ова е 8pcs инјектор за гориво на високи перформанси 550cc тек на 3 bar (43.5 psi)Може да се подесување за G_M_C Ford Chevrolet

Ова е 6pcs за 1000cc страна довод на гориво инјектор ,директно одговара за toyota, nissan SR20 S13 S14 S15 RB25 и така натамут

0 L 2972 CC 181 Cu.ИспоракаВо светот превозот од Кина Пост / HK пост е многу бавно V6 ГАС SOHC Природно Aspirated За 2000 Миц

За повеќе прашања во врска со превозот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред купување...

4x Висок Квалитет на Инјектор за Гориво 355cc 2325074190 За Тојота Celica ST202 Rav4 SXA1# MR2 SW20 3 SGE Мотор за Вбризгување на

Почитувани Добредојдовте На Нашиот МагазинОд : Авто делови дома Led Ко.Производи Детали : Име на производ

Превозот Метод на Сите објекти ќе бидат испратени од страна на кина пост serivce за слободен ако сакате пре

љубезно потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако б

ERIKC авто пумпа делови дизел инјектор млазницата авиони заеднички железнички 1100100ED01 (9686191080 28236381)Ние сме п

Pls секогаш бидете сигурни дека вашата адреса и контакт бр.**** Ве молиме ги споделите со нас, ако сеуште не

4x Оригинални Инјектор за Гориво За FORD САД RANGER 4.0 19941997 ОЕМ 0280150927 Автомобил Стил Мотор за Вбризгување на Мл

Протокот тест 16600RR544 740cc Страна Довод на Гориво Инјектор За Nismo Силвија Панорама SR20 S13 S14 S15 SR20 DET KA24 DE

(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изр

Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат

3 L V6 ГасЗа Тојота Сиена 2004 CE, ЛЕ, XLE, XLE Ограничен 3.3 L V6 ГасЗа Toyota Camry 2003 ЛЕ, SE, XLE 3 Превозот Метод на Сите обј

АТВ GRIZZLY Мотор за вбризгување На Јамаха АТВ Grizzly 450 550 700 инјектор за гориво 3 B41376100 3 B4137610000 3 B4137610000Мотор за

љубезно потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако б

Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено.Повратни информацииНие во голема мера го цен

136 KWЗаеднички железнички инјекторДизел инјектор Број : 0445120123 , 0 445 120 123ОЕМ : 4 937 065 , 4937065Млазницата за инје

љубезно потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако б

Висок Квалитет , 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери дел Број : IWM500.01 50100202 501.002.02 IWM50001

Нашите производи се извезуваат во целиот свет, е широко клиенти се согласувам Профил на компанијата Доб

Scroll