Новак
СКАРА@FUKA 4Pcs Внатрешни работи, Црвени Странични Воздушни Пропустливи Штекер Прстен Покрие Трим Метал Налепница Одговара За A3 8V 2012-2015 Автомобил-стил

СКАРА@FUKA 4Pcs Внатрешни работи, Црвени Странични Воздушни Пропустливи Штекер Прстен Покрие Трим Метал Налепница Одговара За

Достапност: Залиха
DEN 758.00
DEN 1098.72


100% Сосема Нов и Добар Квалитет
Материјал : метал
Боја : Како на сликата шоу
Одговара за Ауди А3 8 V 2012-2015
Лесна Инсталација, 3 M лента на грбот. Само лепило кора и се држи, лесно да се стави на вашиот автомобил
Совршена декорација и заштита на вашиот автомобил, ве Молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи го.
Пакетот вклучува : 4 парчиња Воздухот се Пропустливи Штекер Прстен Маска

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Име На Модел:
A3 8V 2012-2015
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Тежина:
0.2kg
Година:
2012-2015
Материјал Тип:
Метал
Име:
Воздухот Се Пропустливи Штекер Прстен
ОДГОВАРА ЗА:
Audi A3 8V 2012-2015
количина:
4pcs
боја:
Црвена

Подобро ви се допаѓа

Ако не сте целосно задоволни со купување на објектот за било која причина, можете да го вратите во рок од

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Хром Автомобил Централна Конзола Купот На Капакот На Држачот Рамка Намали За Land Rover Discovery Спорт 2015 2016 2017

Автомобил стил Внатрешни работи Чаша Носителот Рамка Декоративни Телефон Држачот на Организаторот Скл

Fitment : За Hyundai Tucson (TL) 2016 2017ИЗВЕСТУВАЊЕ! САМО ОДГОВАРА ЗА 8 ИНЧЕН ЕКРАНСостојба : 100% Сосема Нов Неискористен

2 парчиња / set Црна Предната Врата се Справи Складирање Кутија Сад Носителот Фах Автомобил Додатоци За Volv

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Алуминиум Легура Центар за Контрола на К

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Функција : Универзална одговара за сите автомобили Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Должина

Лево и Десно ПОКРИЕ = 2 парчињаСредината ПОКРИЕ = 2 ПАРЧИЊАГОРНИОТ КАПАК = 2 ПАРЧИЊА

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba порака Ве молиме контактирајте

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Scroll