Новак
1PCS/МНОГУ 5V 8-Канал Реле Модул Одбор за Arduino СЛИК AVR MCU DSP РАКА Електронски Најдобра цена 8 Канал Реле Модул

1PCS/МНОГУ 5V 8-Канал Реле Модул Одбор за Arduino СЛИК AVR MCU DSP РАКА Електронски Најдобра цена 8 Канал Реле Модул

Достапност: Залиха
DEN 177.60


1 PCS/МНОГУ 5 V 8-Канал Реле Модул Одбор за Arduino СЛИК AVR MCU DSP РАКА Електронски Најдобра цена 8 Канал Реле Модул
Ние сме фабрика директно продавање, ако имате најголемиот дел наредби, pls слободно контактирајте со нас, ние ќе им даде на ио u многу подобри цени.

Параметрите на стоката

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Стандард
Бренд Име:
WeiKedz
Напон:
Стандард
Број На Модел На:
8 cahnnel реле
Состојба:
Нови
Примена:
Arduino

Подобро ви се допаѓа

Кога ќе го купите повеќе предмети дека во близина на истиот ден, вашиот превозот цена ќе биде во комбина

jpgФати 5 S видео во H264 формат : Raspivid о видео.Преземете Netcat.exe fps 1024 кеш 31За да ги видите новостите на OS XDownload M

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се по

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

DEN 101.00
106.08

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

71557 Заби M3 Се Водат 6 Вкупна Должина 83 Телескопски Антена / Телескопски Антена / Вратоврска Антена

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,

Производ Вовед : 1.Оперативен Frequence : 13.56 MHz2.Оперативен Напон : 2.53.6 V3.Оперативен Струја : 20m A(3.3 V напојување)4

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

ЗАБЕЛЕШКА : имаме документи на повеќето производи во нашата продавницаАко е потребно , контактирајте со

Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни email и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура.

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Ве молиме потврди детални информации за достава на фактурата. Ако имате било какви посебни барање за де

Scroll