Новак
(2 парчиња/многу) Најдобри LED Расте Светлина 1600W широк Спектар за Внатрешна Aquario Hydroponic Растенијата LED Расте Светлина

(2 парчиња/многу) Најдобри LED Расте Светлина 1600W широк Спектар за Внатрешна Aquario Hydroponic Растенијата LED Расте Светлина

Достапност: Залиха
DEN 18360.00
DEN 20400.00

Параметар
Пакет
2 парчиња 1600 W LED Расте Светлина + висат челик жица+ приклучокот
Ќе примите оштетен објект?
Ве молиме верувам дека ние ќе ги провери предмети пред пратката, но ние не може да се избегне ситуација во која предметот може да биде оштетен за време на превозот.
Ние ќе го ценат, ако може да ни се јавите пред ставање негативни повратни информации.
Објектот не е оној кој што choosed?
Никој не е совршен. Понекогаш прават грешки кои може да испрати погрешна точка за вас. Ние дефинитивно ќе се промени оној вистинскиот за вас!
Ние ќе го ценат, ако може да ни се јавите пред ставање негативни повратни информации.
Пратката трае премногу долго за да се дојде?
Можете да ги пратите на вашиот парцела онлајн преку 17track. Ако логистика покажува парцела пристигне во вашата земја веќе, може да се обидете да се јавите во вашата локална пост.
Или можете да не контактирате во секое време.
Ако има било какви други проблеми на нашите производи?
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот до вашето задоволство! Ние нема да ги споделите со нашите клиенти ги загубија своите пари, ако тој/таа не може да се добие задоволни објект!
Ние ќе го ценат, ако може да ни се јавите пред ставање негативни повратни информации.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Расте Светла
Напон:
85-265V
Тело Материјал:
ABS
Карактеристики:
Зголемување на родот и намалување на растот круг
Број На Модел На:
Расте LED
сертификација:
CCC,RoHS,FCC,CE
Извор На Светлина:
LED Светилки
Должина:
30cm
Ширина:
60
Гаранција:
3 Години
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC

Подобро ви се допаѓа

* Руската Магацин : ЕУ приклучокот, слободна за локална испорака* Кина Магацин : Plug тип ќе бидат испратени

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати тоа од денот кога е примено Ве молиме контакти

000 hОна што е Полн спектар led чип ? Тоа е најновиот тренд за внатрешна растенија Напредни LED расте светла ч

Нашата светла последните шест пати колку што се КРИЕШЕ светла и да ти даде 50%70% заштеда во трошоците за е

8 мДве фаза plug приклучок : квалитетПредмет : моќ 0.LED количина : 90 црвена, сина 36Напон : AC 85 V265 VБаза : E27LED бран

Спецификации : LED Расте Место СветлоУдобно и Светла за осветлување на животната срединаБаза тип : E27Моќн

* Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето.* Нашата гаранција не се прим

Овие слатководни модели се за слатководни аквариум риба растенијата тенкови, кој нуди голема PAR и ЛУКС...

Заштеда на енергија, ниска топлина и ниска потрошувачка на енергија,висока прозрачна ефикасност и одли

Спецификација : 1 Извор на светлина : КОЧАН2 Боја : Цел Спектар3 Бранова должина : 380nm840nm4 Моќност : 20 W / 30 W / 50

беше формиран во 2011 година, е професионална LED растителни раст светла, специјални извор на светлина паку

1pcs Hydroponice AC напон 220 V 20w 30w 50w кочан led расте светлина чип широк спектар 380nm840nm за Внатрешна Растенијата Seedlin

DC12 V LED Расте Светлина 50 CM IP67 Водоотпорен LED Лента на Светлина за Аквариум Стакленички Растение Расте Све

Повеќе од 700nm : Ниска стапка на апсорпција, го стимулира клетки да се прошири, влијаат на цветни и семе рт

Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош...

Scroll