Новак
Силиконски Macaron Тесто Печка за Печење Мувла Лист Мат 30-Шуплина DIY Калап за Печење Мат 301-0211

Силиконски Macaron Тесто Печка за Печење Мувла Лист Мат 30-Шуплина DIY Калап за Печење Мат 301-0211

Достапност: Залиха
DEN 314.88


Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Обновливи
Микробранова безбедно
Замрзнувач безбедно
Машина за миење садови безбедно
фурна безбедно да-65 F на +400 F (-40c на +230c)
Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови
Флексибилни за лесно отстранување на печива
Бои : кафена
Големина на :
Материјал : Силикон
Пакетот вклучува :
1* Силикони Печење Мат (случаен боја)

Параметрите на стоката

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење Душеци & Облоги
сертификација:
CE / ЕУ,SGS,CIQ,ФДУ
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
301-0211
Комплет Број:
1

Подобро ви се допаѓа

Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на ва

100% Сосема нов и висок квалитет! Предности : 1) безбедноста на храната во согласност со ЕУ контакт со храна

Ние ќе се обидеме да се направи сте задоволни 1pcs x Швајцарската се тркалаат мат Мојот драг пријател : Доб

НеСтап Силикони Печење Мат Подлога, 42*29.5 cm Печење Лист Стаклени Влакна Возен Тесто Мат, Големи Димензии

Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти Земавме овие фотографии

Висок Квалитет 40*30cm Стаклени Влакна Силикони Печење Мат Nonstick Тесто Душеци Cookie Macarons Подлога Може да се Ст

Описи : 1 Направен од висок квалитет со силиконска материјал, одобрен од страна на FDA и SGS 2 Широк опсег на

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Оценка на температура : 40

Marebell 3 D Силикони Фондан Калапи Цвет скапоцен камен Фондан Торта Декорирање Алатки Чоколадо Gumpaste Бонбон

1 Pcs 40*30cm НеСтап Стаклени Влакна Силикони Печење Мат Печење Рерна Лист Лагер За Macaroon / Леб / / Бисквити Куј

Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска де

Marebell 3 D Силикони Фондан Калапи Флорални Граница во Облик на Фондан Торта Декорирање Алатки Чоколадни Бо

TTLIFE Печење DIY Големи Димензии 40*30 CM Туп Топлинска Изолација Не Држи Силикони Печење Мат Рерна Туп Тесто П

1 : Стапови многу убаво да се спротивстави на врвот или на маса Не се движи како што се тркалаат на тесто...

Оригиналниот WALFOS етикета Сите WALFOS производи ќе h ave Оригинални WALFOS етикетата на пакувањето.Заштедува Вр

Материјал : ХартијаБоја : ЗлатнаДијаметар : 8cm / 3.15"(appr.)Карактеристики : Направени од хартија материјал, б

Нема локалните пикап услуга, превозот превозникот ќе се користи јас ќе ви помогнат да се реши проблемот

Ако ви треба добра многу итно ,ве молиме изберете превозот преку DHL или e Packet .

1 PC Сино / Розова Силикони Рерна Мат Торта Тркалаат Мат Печење Мат Функционална Печење Торта Подлога се Т

Ние ќе ја за слободни или враќање на плаќање за вас.Забелешки : Ако ви треба за да купите големи количини,

метарПакување од 1 BUC Со ЈП Торба Секој | Црна Боја Квадратен Облик 3 Пештери Секоја Пештера Големина 17 CMLX6

Scroll