Новак
WINSTBROK Гроздобер Правоаголна Tablecloths Чипка Ткаенина Маса Крпа Трпезариска Маса Биро Покрие Кафе Tablecloths со Цвет Шема

WINSTBROK Гроздобер Правоаголна Tablecloths Чипка Ткаенина Маса Крпа Трпезариска Маса Биро Покрие Кафе Tablecloths со Цвет Шема

Достапност: Залиха
DEN 398.00
DEN 497.28


Гроздобер Правоаголна Tablecloths Чипка Ткаенина Маса Крпа Трпезариска Маса Биро Покрие Кафе Tablecloths со Цвет Шема
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа . Превозот Смисла Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.Со цел што можете да ја добиете вашата цел нормално,ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно. Политика на враќање Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. Целосна наплата, замена или замена е понуден. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Параметрите на стоката

Спецификација:
70*70cm, 90*90cm, 140*140cm, 140*180cm, 140*200cm, 140*220cm, 130*180cm, 90*140cm, 120*120cm
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Банкет,Партија,Дома
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Број На Модел На:
tablecloth
Материјал:
100% Лен
Бренд Име:
WINSTBROK
Големина:
Multi size
Стил:
Dobby
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Plaid

Подобро ви се допаѓа

Текстура на материјал : ПамукГолемина Референтна големина на табела (додека на вратата не е повеќе од 140

Забелешка : Ако нашата големина не е добро, ние го прифати вашиот било големина! (Можеме да ги испечатите

Пакет се вклучени : 1 парче маса крпа, Не Содржат Други Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика

56 / 85 / 110cm Маса Крпа табела мат маска Европа везови цвет дома Декември биро вечера фрижидер троседот се с

Име : ПВЦ Водоотпорен нафта доказ не се мијат пластична маса крпа Материјал : Висок напојува ПВЦ водоотп

Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се про

Производ discription : Материјал : полиестер / памук Големина : 60x60cm / 90x90cm / 100x140cm / 140x140cm / 140x160cm / 140x180cm / 140x200cm / 140x2

Топли бои со мека еластична чипка, едноставен и елегантен стил, етерични, висока цена, повеќе интимна ат

Плажа, Базен Дома Туш Крпа Ќебе Маса Крпа Ѕид Виси Dorm оркестаротФункција : 100% сосема нов и висок квалитет

Пакување : 1pcs / многу;(Други додатоци не се вклучени) Забелешка : табела знаме намали со рака , така постој

Топли бои со мека еластична чипка, едноставен и елегантен стил, етерични, висока цена, повеќе интимна ат

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Материјал : фланелен боксери Големина : 90 X90cm,90 X130cm,130 X130cm,130 X160cm,130 X180cm,130x200cm,130x220cm,130x250cm Боја

Материјал : памук+ленГолемина : 90*90cm,100*140cm,140*140cm,140*180cm,140*200cm,Боја : 2 ColorsПакет : 1 парче маса крпаAnswer : ______________

Топли бои со мека еластична чипка, едноставен и елегантен стил, етерични, висока цена, повеќе интимна ат

Топли бои со мека еластична чипка, едноставен и елегантен стил, етерични, висока цена, повеќе интимна ат

Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас Ако не сте задоволни со предмети ш

Пакување : 1pcs / многу;(Други додатоци не се вклучени) Забелешка : табела знаме намали со рака , така постој

Scroll