Новак
SOP8 IC Тест Приклучок 209mil OTS-20-1.27-01 Горат во Штекер Конверзија Block Конектор Програмер Адаптер

SOP8 IC Тест Приклучок 209mil OTS-20-1.27-01 Горат во Штекер Конверзија Block Конектор Програмер Адаптер

Достапност: Залиха
DEN 163.00
DEN 181.44


.
SOP8 Програмер Адаптер 209mil OTS-20-1.27-01 IC Тест Приклучок за Штекер Програмирање
Производ Функција :
1. Користете двоен контакт технологија , контактирајте со стабилни ,
2. Штекерот школка користат специјални инженеринг пластика , со голема сила , долго м echanical живот ,
3. На shapnel употреба увоз beryllium бакар , мала отпорност , добра флексибилност ,
4. Премачкување со ticken злато позлата слој , контактирајте ticken electroplate , најниска контакт на корозија , висока сигурност .
Производ перформанси :
1. Материјал :
а) Изолатор , PEI , PPS
б) Shrapnel , beryllium бакар Се Cu Злато позлата(30) Над Никел позлата(50)
2. Електрични Спецификации :
a) на отпор на Изолација : 1000m Мин,Во ВАШИНГТОН 500 V
б) Напон, отпор : напон, отпор
c) Контакт отпор : надминуваат 25m
г) PIN нозе се водат : 55g/PIN(Нормално)
e) Механички живот : 50000 Times
ѓ) температурата на работа : Минус 65 степенот до 55 degress
г) Оперативни сила : го надминува 0.9 кг Max
3. Спецификација и Димензија
а) Тип : СОП 8 (20) -1.27
б) Pin теренот : 1.27 mm
в) Pin Грофот : 8
г) Применуваат IC тело ширина : 5.4 mm
ANDK Thoery живот 20,000 пати(Механички) HMILU Thoery живот 5,000 пати(Механички) ANDK Температурата на работа -55~+175
ние'повторно на оригиналниот производител !!!Имаме најниска и конкурентни цени!Најкус обработка на време загарантирани!!!
ANDK Thoery живот : 20,000 пати(Механички) ANDK Температурата на работа : -55~+175
HMILU Thoery живот : 5,000 пати(Механички)
Најдобро Продаваните Зона

Параметрите на стоката

боја:
HMILU, ANDK
Број На Модел На:
465798
Marerial:
Изолатор , PEI , PPS
Отпорност На Изолација:
1000m Мин,Во ВАШИНГТОН 500V
Напон, отпор:
Напон, отпор
Контакт Отпор:
надминува 25m
PIN рашири нозете:
55g/PIN(Нормално)
Оперативен Сила:
надминува 0.9 кг Max
Pin Теренот:
1.27 mm
Pin Count:
8
ANDK Thoery живот:
20,000 пати(Механички)
HMILU Thoery живот:
5,000 пати(Механички)

Подобро ви се допаѓа

1 PC Нови RPSMA Машки Plug Право Агол (женски pin) Switch SMB Женски Десен Агол Конектор RG178 коаксијален Кабел 15 CM 6" Ад

100pcs РКА Машки Конектор Злато Позлатен Аудио Терминал Панел Монтажа на Шасија, Аудио Приклучок Приклучо

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs Класици DIY заварени тип 4mm банана приклучок,

Ако не го добиете вашиот парцела во 30days Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден чове

6pins Авијација plug XS126 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Бесплатен превозот 3 Pair=6 Pcs GX16 GX169 9 P 9 Pin 16mm Машки&Женски Жица Панел Конектор приклучок Кружни Авијација К

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 DC моќност џек полнење конектор за (Внесете кол

50 PCS 3.5*1.3 mm Приклучок за DC Напојување Блок 3.5 mm x 1.3 mm Женски Џек Socket

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.Ако не се за

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сен

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 M DC моќност џек со завртка полнење конектор за

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на праткатаметод Ве моли

modname=ckeditor5pcs / многу DC Моќност Женски Plug solderless Џек Адаптер за Полнач Plug 2.1 x 5.5 мм за 5050 3528 Единствена Боја на

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни

Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5

7pins Авијација plug XS127 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

100x Бесплатен Превозот DC Моќност Женски Plug Џек Адаптер Приклучок за видео надзор 2.1 x 5.5 ммОпис : системи з

Повратни информации1.ние ќе прогласи пониска сметка за купувачот јасно.Купувачот е одговорен за сите до

Scroll