Новак
Aceworks 2017 Пролет Блескави Daisy Ливада Шарм Мушка 925 Sterling Silver Розова CZ Цвет Монистра Одговара Пандора Хривнија DIY Shealia

Aceworks 2017 Пролет Блескави Daisy Ливада Шарм Мушка 925 Sterling Silver Розова CZ Цвет Монистра Одговара Пандора Хривнија DIY

Достапност: Залиха
DEN 888.00


****** Почитувани клиенти, Кина е најголем свечена фестивал - Пролет Фестивал се приближува. Сите во Кина ќе се врати дома со своето семејство. Па ние, компанијата ќе престане со испорака од 8-ми февруари до 27, и наредби за време на одмор ќе биде предаден според редоследот на времето на 1 Март. Се извинуваме за сите непријатности. Најдобри желби за вас и за вашето семејство, во новата година. ******
*********** Добредојдовте Dropshipping!! 100% 925 сребрен Накит!! ************
Aceworks 2017 Пролет Блескави Daisy Ливада Шарм Мушка 925 Sterling Silver Розова CZ Цвет Монистра Одговара Пандора Нараквици DIY Shealia Накит
Тежина : 2.8 g Големина : 12.5*10.1 mm

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
LHQ56218
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ACEWORKS
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Тежина:
2.8g
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
Цвеќиња
Големина:
12.5*10.1 mm
Повод:
fashiwedding/партија/подарок/ангажирање/роденден/матурска
Објектот Форма:
Праска Боја цвеќиња
боја:
Античкиот сребрена боја/розова
Материјал Гарантирањето:
Еко-пријателски 100% 925 Sterling Silver/Тајландски сребро.
Стил:
гроздобер/бохемски/ретро/индиски/панк/мода/етнички
Пол:
жените/femme/девојка/дами/женски/Канцеларија Дама/Млади И Зрелост женски
Пакет вклучувајќи:
1pcs мушка

Подобро ви се допаѓа

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод.00 / многу5 парчињ

ве молиме да се чувствуваат слободни ме праша Ако сте среќни со нашите производи и услугата, јас навист

снабдување DIY модна jewerly додаток,10*6 MM Cylindr форма дрво монистра,нараквица додаток,измешајте боиголемина :

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

Бесплатен превозот,снабдување DIY мода накит Додаток,Нараквица Монистра,Turquiose,пчелата,Мешавина Бојадиме

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Опис : Промет на големо со 10 Pcs, 12mm Црвени Корални Круг Монистра Топката Лабава Монистра, Мин Нарачката е $

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкуп

Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY

снабдување DIY мода накит Додаток,Ѓердан Додаток,14*8ММ правоаголна Монистра,мешавина Бојадимензии : дија

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

Scroll